لباس عروس

مدل های لباس عروس به قدری زیاد و پرتنوع هستند که اگر بدون اطلاع از اینکه چه چیزی مورد علاقه‌تان است تصمیم به خرید لباس عروس بگیرید  سردرگم و گیج می‌شوید و احتمالاَ نمی‌توانید مدل دامن لباس و یا مدل یقه لباس عروس مناسب خودتان را پیدا کنید، بنابراین ما در آینه شمعدون تصمیم گرفته ایم قدم به قدم همراهتان باشیم تا هر قسمت لباستان را با دقت انتخاب کنید و در نهایت در شب عروسی‌تان زیباتر از همیشه به نظر برسید.

چطور یقه لباس عروس مناسب خود را می‌توان پیدا کرد؟

این نکته که لباس عروسی شما باید همان لباسی باشد که به آن علاقه دارید را هیچ کس انکار نمی‌کند اما باید در نهایت لباسی عروسی را انتخاب کنید که زیبایی هایتان را چند برابر کند، پس بهتر است خوب به حرف های ما گوش کنید تا عاقلانه انتخاب کنید. فرم دامن و لباستان باید متناسب با فرم بدنتان باشد،اگر هنوز نمی‌دانید که چه لباس متناسب با اندامتان کدام است پیشنهادمان این است که این مقاله را بخوانید. در غیر این صورت نوبت قسمت جزئی ولی پر اهمیت تر لباس عروستان می‌رسد! انتخاب مدل یقه لباس عروس! آیا می‌دانید چه مدل یقه لباس عروسی برای شما مناسب تر است و بهترین انتخاب متناسب با فرم بالاتنه ی شما کدام است؟ راهنمایی ما برای عروس خانم هایی که هنوز تصمیم نگرفته اند بهترین است.

 

مدل یقه لباس عروس هالتر

مدل یقه لباس عروس هالتر یا دور گردنی یکی از مدل های قدیمی است که دوباره مد شده،این نوع یقه لباس عروس به خاطر اینکه توجه بیننده را به کمر و شکم جلب می‌کند مناسب عروس هایی که فرم بدنشان گلابی است نیست، اما به علت اینکه قوس های زیادی را به بدنتان اضافه می‌کند مناسب افرادی است که فرم بدنشان مستطیل و ورزشکارانه است، اگر سرشانه های پهنی دارید و دورسینه تان کوچک است این مدل یقه مناسب شماست. اما به صورت کلی این مدل یقه بسیار محبوب است و متناسب با بیشتر فرم های بدن است.

یقه لباس عروس مناسب

مدل یقه لباس عروس افتاده

این مدل همانطور که در عکس میبنید از روی سینه به یک آستین کوچک روی بازو ها منتهی میشود،معمولا این مدل یقه مناسب افرادی که شانه های پهن دارند نیست، چرا که باعث می‌شود شانه هایتان بزرگتر از آن چیزی که هست نشان داده شود، این لباس مناسب افرادی است که بالاتنه و شانه های کوچک تر دارند و مشکلی با یقه های باز تر ندارند، چرا که در این مدل ترقوه ها و بالای قفسه سینه آزاد هستند.

یقه لباس عروس مناسب

مدل یقه لباس عروس قایقی

این مدل همانطور که از اسمش پیداست مثل یک قایق است که دو سر شانه را به هم وصل میکند، معمولاَ یقه قایقی برای عروس هایی که فرم بدنشان به شکل گلابی است مناسب است،چرا که باعث می‌شود سرشانه‌ بزرگ تر نشان داده شود و  اندازه دور باسن و سرشانه هایتان متناسب با هم به نظر برسد. همچنین اگر شانه های بزرگی دارید و فرم بدنتان مستطیل و ورزشکارانه است این مدل یقه لباس عروس مناسب شما نیست، چرا که با بزرگ نشان دادن شانه هایتان ممکن است بدنتان نامتناسب به نظر برسد.

 

مدل یقه لباس عروس دکلته ساده

این مدل یقه بدون بند و بدون آستین است و در دو صورت باید از انتخاب آن اجتناب کنید؛ اگر اندازه سینه تان بزرگتر از حد معمول است و اگر اندازه سینه تان کوچکتر از حد معمول است، این مدل یکی از مدل های باز است و اگر با این مدل معذب هستید پیشنهاد ما این است که مدل یقه هایی برای لباس عروستان انتخاب کنید از روی یقه ی دکلت یک تور و یا حریر به سمت گردنتان کشیده شود.

 

مدل یقه لباس عروس گرد

این مدل یقه بسیار ساده است و در میان مدل های لباس عروس کمتر محبوب است، در این مدل یقه لباس عروستان مثل یقه تیشرت و یک گردنبند کوتاه دور گردنتان را می‌پوشاند،این مدل برای عروس هایی که بالاتنه صافی دارند مناسب است چرا که آن ها را پرتر و بزرگتر نشان می‌دهد.

 

 مدل یقه لباس عروس هفت و وی

در این یقه لباس عروس مناسب و زیبا یقه به صورت عدد هفت است،یکی از مدل های رایج  و محبوب است و با توجه به سلیقه‌تان می‌توانید تصمیم بگیرید که هفت یقه‌تان چقدر باز باشد.این مدل یقه برای کسانی که سینه شان کوچک تر یا بزرگ‌تر از کاپ سی و کاپ بی هست مناسب نیست. همچنین اگر دورسینه تان کوچک تر است و دور گردنتان باریک است بهتر است از یقه هفت بلند را انتخاب کنید اما اگر گردنتان کوتاه است یقه هفت کوتاه را انتخاب کنید.

یقه لباس عروس مناسب

مدل یقه لباس عروس رومی

مدل یقه رومی یا یکطرفه یک ظاهر رومانتیک و رویایی به لباس عروس شما می‌دهد،اگر ترقوه زیبایی دارید یا اگر سرشانه‌تان کوچک است و یا اگر کدن بلندی دارید این یقه لباس عروس مناسب شما است، در غیر از این حالات، برای مثال اگر بالاتنه ی پری دارید بهتر است در انتخابتان تجدید نظر کنید.

 

انتخاب یقه لباس عروس شاید به نظر شما بی اهمیت باشد اما با پیدا کردن یقه لباس عروس مناسب خودتان تاثیر فوق العاده آن را در دوچندان کردن زیبایی صورت و بدنتان خواهید دید. کدام مدل یقه به نظر شما زیبایی بیشتری دارد؟

 

هرچیزی که باید در مورد "لباس عروس" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *