آینه شمعدان عروس
آینه شمعدان

آینه شمعدان عروس یکی از وسایلی است که با خرید آن نه تنها برای تزیین سفره عقد زیبا و مجلل اقدام می‌کنید بلکه برای خانه آینده‌تان و جهیزیه عروس نیز سرمایه گذاری می‌کنید، در مطالب قبلی نوشته ی کاملی از انواع آینه شمعدان و راهنمای خرید آن برایتان جمع آوری کرده بودیم اما این دفعه ایده های جالبی داریم برای تزیین سفره عقدی زیبا و متفاوت، ما در آینه شمعدون برایتان مدل هایی از آینه شمعدان عروس که با آن بتوانید سفره عقدی متفاوت داشته باشید را معرفی کرده ایم.

 

 تزیین سفره عقد با آینه نقره و شمعدان های لاله عباسی

شمعدان های لاله عباسی یکی از مدل های کلاسیک و قدیمی شمعدان ها هستند، در ایام قدیم برای  روی طاقچه خانه ها انواع مختلف این شعمدان ها استفاده می‌شد. اگر از مدل شمعدان لاله عباسی خوشتان می‌آید می‌توانید سفره عقدتان را به نحوه کلاسیک با این شمعدان ها تزیین کنید؛ به علاوه اینکه این شمعدان ها با رنگ ها و مدل های متنوعی که دارند می‌توانند روی کنسول های چوبی و میزهای غذاخوری با رنگ های مختلف خانه‌تان هماهنگ بشوند.

آینه شمعدان عروس

آینه شمعدان عروس بلند نقره

یکی دیگر از مدل های کلاسیک آینه شمعدان، آینه شمعدان های بلند نقره هستند که در طرح ها و اندازه های مختلفی وجود دارند. معمولاَ بیشتر عروس خانم ها هم از همین مدل برای تزیین سفره عقد استفاده می‌کنند. این مدل آینه شمعدان به سفره عقد شما ظاهر ساده و در عین حال زیبا و فاخر می‌دهد، همچنین اگر فکر می‌کنید که قیمت این نوع آینه شمعدان ها به بودجه شما نمی‌خورد می‌توانید از مدل های طرح نقره یا مدل های بعدی آینه شمعدان عروس که برایتان می‌نویسیم استفادع کنید.

آینه شمعدان عروس

شمعدان‌های آویزی

اگر تزیین سفره عقد را دوست ندارید و ترجیح می‌دهید یک عقد مدرن و ساده داشته باشید این مدل به شما کمک می‌کند که عناصر سنتی سفره عقد را به‌صورت مدرن در عقدتان بیاورید. شمعدان های کوچک یا بزرگ که از سقف و دیوارها آویزان شده اند با تکه آینه ها ی کوچک و شکسته به مکان برگزاری عقد شما ظاهری رویایی و رومانتیک می‌دهد.

آینه شمعدان عروس

 

شمعدان های فانوس‌گونه

این مدل هم مثل مدل قبل برای عروس‌هایی است که موافق سفره عقد های بزرگ و مجلل نیستند. قرار دادن این فانوس ها کنار سفره عقد یا گوشه های اتاق عقد با آینه های چوبی یکی از ایده های جالب برای عروسی هایی با سبک روستیک یا بوهمی است.

 

آینه شمعدان عروس

لیوان های کوچک

یکی دیگر از انتخاب ها برای آینه شمعدان عروس لیوان های کوچکی است که در آنها آب و گلبرگ میگذارند و شمع را شناور روی آن قرار می‌دهد. اگر علاقه ای به انجام این نوع کار های دستی دارید و یا بودجه تان به اندازه مدل های دیگر آینه شمعدان عروس نیست پیشنهاد ما این است که چند عدد لیوان مناسب بخرید و با مروارید و نگین و سنگ های زیبا روی آن را تزیین کنید. حتی می‌توانید با اضافه کردن این مروارید ها به قاب یک آینه سفید و زیبا یک آینه شمعدان عروس ست و زیبا و دست‌ساز داشته باشید.

آینه شمعدان عروس

شاید به نظر شما آینه شمعدان عروس از جمله مواردی باشد که خریدن آن برای شروع زندگی ضروری نباشد اما باید بدانید که با انتخاب مدل های بالا سفره عقدی رویایی تزیین می‌کنید و خاطر انتخاب و خرید یا ساختن آن تا همیشه در ذهنتان می‌ماند.کدام مدل با سلیقه شما بیشتر همخوانی دارد؟برایمان بنویسید.

 

هرچیزی که باید در مورد "آینه شمعدان" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *