روز عروسی
برنامه ریزی عروسی

تقریباَ هرکسی که از قبل ازدواج کرده و روز عروسی را پشت سر گذاشته به شما خواهد گفت که روز عروسی‌تان به یک چشم بر هم زدن می‌گذرد و قبل از اینکه بخواهید به خودتان بیایید به پایان شب عروسی‌تان رسیده‌اید و مشغول بدرقه کردن مهمان‌ها هستید. ممکن است کمی بیشتر حرفه‌ای باشید و بدانید که در روز عروسی باید چه چیزهایی همراهتان باشد و یا با نحوه برنامه‌ریزی روز عروسی آشنا باشید اما بعضی از لحظات زیبا و حساس هستند که روز عروسی شما را خاص و استثنایی می‌کنند و مطمئنیم که هیچ‌کسی از قبل به شما نخواهد گفت که برای هیجان این لحظات خودتان را آماده کنید، بنابراین ما تصمیم گرفتیم در کنارتان باشیم تا راحت‌تر بتوانید این لحظات رویایی و گذرای روز عروسی را ثبت کنید.

دقایق قبل از بله گفتن استرس‌زا ترین لحظات روز شما هستند

ممکن است که از زمان قبل‌تر با همسرتان آشنا بوده اید و یا حتی از قبل به هم محرم بوده اید اما باید بدانید که تقریبا همه‌ی عروس‌ها موافق هستند که لحظه بله گفتن از هر زمان دیگری در زندگی‌شان بیشتر هیجان زده شده اند. اگر از قبل عقد محضری انجام داده اید روز عروسی‌تان استرس این مورد را دیگر نخواهید داشت اما اگر قرار است در روز جشن عروسی‌تان عقد کنید سعی کنید نفس‌های عمیق بکشید و به عشق‌تان فکر کنید.

روز عروسی

در روز عروسی‌تان گریه خواهید کرد

شاید پیش خودتان فکر کنید که با توجه به شخصیتتان احتمال اینکه احساساتی بشوید و گریه کنید کم است اما مطمئن باشید با آن همه عشق و احساساتی شدن پدر و مادرتان و با توجه به اینکه زیر بار استرس و فشار زیادی بوده‌اید، شکنندگی‌تان بیشتر شده و احتمال گریه کردنتان بیشتر خواهد شد. حتماَ از لوازم آرایش عروس ضدآب استفاده کنید و دستمال کاغذی در کیف‌ دستی عروسی‌تان داشته باشید.

روز عروسی

خیلی از چیزها آن طور که پیش‌بینی کرده اید پیش نمی‌رود!

بهتر است از همین الان آماده باشید چون این مورد در بین تمام جشن‌های عروسی مشترکند. هیچ عروس و دامادی روز عروسی بدون استرس و کاملاَ برنامه‌ریزی شده‌ای نمی‌گذرانند، آماده ی اتفاقات مختلف باشید و برنامه ریزی روز عروسی‌تان را با دید باز انجام بدهید.

از عشق و علاقه اطرافیان شگفت‌زده می‌شوید

روز عروسی تنها در مورد شما و همسرتان نیست، روز عروسی جشن خانواده‌ها و مهمان‌های شما هم هست که نشان بدهند شما برای‌شان مهم هستید و شما را دوست دارند. ممکن است با اقوام‌تان رابطه‌ی نزدیکی نداشته باشید اما خواهید دید که در روز عروسی‌تان با ظاهری آراسته با شما به جشن و سرور می‌پردازند و تقریباَ برای همه‌ی مهمان‌هایتان مهم هستید.

 

در میان روز عروسی به زمانی مخصوص خودتان نیاز دارید

هیچ کدام از عروس و دامادها به این مورد توجه نمی‌کنند اما قطعاَ در میان هیاهوی جشن عروسی شما و همسرتان نیاز به چند دقیقه به دور از مهمان‌ها و سر وصدا پیدا می‌کنید و بهتر است بدون عذاب وجدان و بدون اینکه نگران باشید جشن‌تان را از دست می‌دهید چند دقیقه ای دور شوید و بعد با آرامش و حال بهتری به مهمانی برگردید.

 

احساس‌ تفاوت خواهید کرد

حتی اگر قبل از جشن عروسی ازدواج کرده باشید در شب عروسی‌تان حس متفاوتی نسبت به همسرتان خواهید داشت، تقریباَ در هیچ شب دیگری از زندگی‌تان تا این حد به یکدیگر مربوط نخواهید بود، همه شما را یک زوج رسمی می‌دانند و با هم شما را می‌خوانند.

روز عروسی

قطعاَ خسته خواهید شد!

روز عروسی یکی از شلوغ‌ترین روز هایی است که در زندگی‌تان تجربه می‌کنید. از اول صبح تا انتهای شب مشغول به کار‌های مختلف خواهید بود پس بهتر است کفش مناسب بپوشید، از قبل آمپول تقویتی بزنید و نوشیدنی انرژی‌زا بخورید.

 

صورتتان از لبخند زدن درد خواهد گرفت

یک درد شیرین! روز عروسی‌تان پر از لبخندهایی است که تحویل عکاس و مهمان‌هایی که با آن‌ها خوش و بش می‌کنید است و در انتهای جشن صورتتان از لبخند زدن درد خواهد گرفت. بهتر است قبل از انجام دادن آرایش عروس مسواک بزنید و از نخ دندان استفاده کنید تا لبخند زیباتری داشته باشید.

 

 

جادویی‌ترین لحظه‌تان را وقتی تجربه می‌کنید که فکرش را نمی‌کردید

شاید فکر کنید که جادویی‌ترین لحظه روز عروسی‌تان را وقت بله گفتن و یا وقت رقصیدن با همسرتان تجربه می‌کنید اما معمولاَ این لحظات در مواقعی که کم‌تر توقعش را داشتید اتفاق می‌افتد، مثلاَ وقتی که با پدر و مادرتان خداحافظی می‌کنید یا با محبت بزرگتان احساساتی بشوید. از تمام لحظات جشنتان لذت ببرید و تمام نگرانی‌هایتان را برای یک شب کنار بگذارید.

روز عروسی

هرچیزی که باید در مورد "برنامه ریزی عروسی" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *