نکاتی که باید به آتلیه عکاسی عروسی خود بگویید
عکاسی و فیلم برداری

در مطالب قبل برای شما نوشتیم که بهترین راه برای یافتن بهترین آتلیه عکاسی عروسی و همچنین داشتن عکس های عروسی استثنایی چیست،اما گاهی اوقات پیش می آید که با وجود اینکه همه ی تلاشتان را میکنید تا همه چیز به بهترین نحو پیش برود به خاطر چند مشکل کوچک که با عکاستان در میان نگذاشته اید عکس های مهم ترین روزتان  خراب میشود،آینه شمعدون برای راحت تر شدن کارشما همه ی نکاتی که باید به آتلیه عکاسی عروسی خود بگویید را برایتان نوشته است.

اسم و شماره همه ی همکارهای شب عروسی را به عکاستان بگویید

در شب عروسی عکاس شما با بقیه ی تهیه کننده های جشنتان،بخصوص گروه موسیقی و تشریفات همکاری نزدیکی خواهند داشت،اینکه قبل از مراسم اطلاعات هرکدام را به آتلیه عکاسی عروسیتان بدهید تا در صورت بروز سوال یا مشکلی نقش واسطه ای شما حذف شود و در نتیجه دردسر و استرس کمتری داشته باشید میتواند خیلی به شما کمک کند.عکاس و بقیه تهیه کننده ها میتواند قبل از مراسم و یا در طول مراسم جشن عروسی شما با هم آشنا شوند و کار تیمی بهتری داشته باشند.بیشتر عکاس ها این اطلاعات را از شما نمیخواهند و بدون این اطلاعات هم از پس مشکلات بر می آیند اما دانستن این موارد قطعاَ کمک کننده است.

 

نام افراد خانواده و مهمان های دیگر را به عکاس عروسی خود بگویید

هر عکاس با تجربه ای میداند که دانستن نام مهمان ها از قبل چقدر میتواند خوب باشد.اینکه یک نفر در برابر تعداد زیادی مهمان قرار بگیرد که همه ی آنها اسم و نقش او را میدانند اما او اطلاعی از نقش و نسبت او با عروس داماد  ندارد بسیار اضطراب آور است و قطعاَ عکاس شما نمیتواند در شرایط پر از تنش و اضطراب بهترین کار خود را به نمایش بگذارد. همچنین در صورتیکه از قبل افراد مهم را به عکاس عروسی خود معرفی کرده اید باز هم نباید توقع داشته باشید همه ی اسم ها را به سرعت به خاطر بسپارد.

 

آیا هیچ کدام از مهمان هایتان به توجه ویژه ای نیاز دارد؟

توجه ویژه شامل در نظر گرفتن شرایط فیزیکی،حساسیت و آلرژی و موارد دیگری است،برای مثال اگر یکی از از مهمان هایتان به سرعت در گرما عر میکند یا یکی از ساقدوش هایتان به گل و گیاه حساسیت دارد و یا اینکه اگر یکی از مهمان هایتان روی ویلچر مینشیند.دانستن این موارد به عکاس عروسی شما کمک می کند که تصمیم های حساب شده تری بگیرد.

 

 مشکلات خانوادگی خود را با عکاستان در میان بگذارید

اگر هر کدام از اعضای خانواده ی شما با هم مشکلی دارند بهتر است به عکاس خود بگویید،برای مثال اگر والدین شما یا همسرتان از هم جدا شده اند یا والدینتان با هم مشکلی دارند.در میان گذاشتن مشکلات خانوادگی با عکاستان ممکن است براستان راحت نباشد اما بهترین راه برای  حداقل کردن مشکلات در روز عروسی است.

نکاتی که باید به آتلیه عکاسی عروسی خود بگویید

 

آیا سورپرایزی در کار هست؟

سورپرایز در عروسی ها بسیار جالب و سرگرم کننده هستند اما نه برای عکاس ها! اگر قرار است آتش بازی و یا رقص خاصی برای همسرتان تدارک ببینید به عکاستان بگویید، چرا که باعث میشود آمادگی بیشتری در بهتر ثبت کردن لحظاتتان داشته باشد و در نتیجه بهترین عکس ها را به شما ارائه بدهد.

 

آیا جزئیاتی در عروسی هستند که خودتان درستشان کرده باشید؟

جزئیات کوچکی که خودتان در عروسی درست کرده باشید،برای مثال علامت های خوش آمد گویی،یا گیفت هایی که به مهمان میدهید و یا حتی نامه ی کوچکی که برای همسرتان نوشته اید سوژه های بسیار رویایی و مناسب برای آلبوم عکس عروسی شما هستند.این موارد را به عکاس عروسیتان بگویید تا با توجه ویژه ای آن ها را ثبت کند.

نکاتی که باید به آتلیه عکاسی عروسی خود بگویید

 

 برای چه چیزی بیشتر در عروسیتان نگران هستید؟

عکاس عروسی شما قدرت بسیار زیادی برای کم کردن استرس شما در روز عروسیتان دارد.نگرانی هایتان را به عکاستان بگویید تا  برای برطرف کردن آن ها تلاش کند.برای مثال اگر خواهرتان وسواس زیادی در داشتن یک عکس خانوادگی خوب دارد،اگر فکر میکنید که لباستان شکم شما را بزرگتر نشان میدهد و یا اگر به نظرتان بهتر است که بچه های کمتری در عکس هایتان باشند.

 

 

ما در آینه شمعدون میخواهیم احتمال بوجود آمدن هر مشکلی را حداقل برسانیم و به شما کمک کنیم تا بدون استرس از روزتان لذت ببرید ،به نظرتان چه موارد دیگری باید به نکاتی که باید به آتلیه عکاسی عروسی خود بگویید اضافه شود تا بهترین آلبوم عروسی را داشته باشید؟برای ما بنویسید.

 

 

هرچیزی که باید در مورد "عکاسی و فیلم برداری" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *