عکس عروسی خاص
عکاسی و فیلم برداری

عکس‌های عروسی از عکس هایی هستند که تا ابد در زندگی مشترکتان باقی خواهند ماند و همیشه با عشق و توجه به آنها نگاه خواهید کرد. عکس هایی که  در روز عکاسی فرمالیته و یا قبل از شروع جشن عروسی با همسرتان و ساقدوش‌ها می‌اندازید، همگی زیبا و خاطره سازند اما باید این را بدانید که هماهنگی بین شما و عکاس و ساقدوش‌هایتان و تعداد عکس‌های مورد نیاز برای آلبوم عکس عروسی می‌تواند بسیار وقت گیر تر از آن چیزی باشد که فکرش را کرده اید. بنابراین  ما در آینه شمعدون تصمیم گرفتیم این چند نکته را برای شما و ساقدوش‌هایتان یادآوری کنیم تا بتوانید در کمترین زمان عکس عروسی خاص خودتان را بیندازید.

از قبل با ساقدوش‌هایتان برنامه را مرور کنید

ممکن است ساقدوش‌های شما دست و پا چلفتی و یا از آن دسته از آدم‌هایی باشند که همیشه دیر می‌کنند، در این صورت شما حتماَ باید با ساقدوشتان درباره زمان‌بندی و اهمیت سر وقت بودن در روز عروسی صحبت کنید و از او بخواهید سر وقت حاضر شود.

عکس عروسی خاص

به عکاس بگویید که چه چیزهایی برای شما مهم‌ترند

عکاس شما می‌خواهد در زمانی که دارد تا جایی که می‌تواند از سوژه ‌های مختلف عکس بگیرد و طبیعی است که از بین موارد مختلفی که برای عکس گرفتن وجود دارد، به بعضی از موراد کم لطفی و عکس‌های کمتری از آن گرفته شود، پس بهتر است به عکاستان بگویید که چه چیزهایی بیشتر برای شما مهم هستند و چه چیزهایی خیر، مثلاَ اگر عکس‌های در حین رقص برای شما مهم نیستند و یا برایتان مهم نیست که با همه‌ی ساقدوش‌هایتان عکس تکی بیندازید به عکاستان بگویید تا به جای آن‌ها بر موارد مهم‌تر تمرکز کند.

 برای اینکه وقت کم تری تلف شود زمان عکاسی را به مهمان‌هایتان بگویید

بهتر است قبل از اینکه همه‌ی مهمان‌ها به سمت جایگاه عروس و داماد سرازیر شوند و تقاضای عکس کنند، یک زمان خاص برای عکاسی تعیین کنید تا همه‌ی عکس ها در آن زمان گرفته شود و وقت خوردن شام و یا رقصیدن با درخواست‌های عکس گرفتن روبرو نشوید. این زمان را به دی‌جی و یا گروه موسیقی اطلاع بدهید تا پشت میکروفون اعلام کنند.

 

برای داشتن عکس عروسی خاص بیش از حد در کار عکاستان دخالت نکنید

قبل تر چیزهایی که باید به عکاس عروسی‌تان بگویید را برایتان نوشته بودیم، اما باید بدانیدعکاس شما خودش حرفه‌ای است و باید و نباید‌های داشتن عکس عروسی خاص را معمولاَ بهتر از شما می‌داند پس سعی کنید از قبل یک لیست عکس سفارشی و ژست‌هایی که دوست دارید با آن‌ها عکس داشته باشید را به او بدهید تا وقت گرفتن عکس‌ها همه موارد مشخص شود و با دخالت‌هایتان حس فضولی در کار عکاس را به او ندهید.

عکس عروسی خاص

حواستان به حرف‌های عکاس باشد

عکاس شما تنها وقتی می‌تواند کار خودش را به بهترین حالت انجام بدهد که شما به توصیه‌هایش گوش کنید، اینکه عکاس شما به شما بگوید که فلان کار را بکنید اما شما در حال نگاه کردن به همسرتان یا حرف زدن با مهمان‌هایتان باشید فقط فرآیند عکاسی را طولانی و ناراحت کننده می‌کند. حواستان به حرف‌های عکاس باشد و به ساقدوش‌ها و خانواده‌تان هم بگویید که سعی کنند با عکاس همکاری بیشتری داشته باشند.

عکس عروسی خاص

عکاسی عروسی می‌تواند یکی از مشکل سازترین قسمت‌های عروسی باشد، اگر شما و عکاستان با هم احساس راحتی نکنید و همکاری خوبی با هم نداشته باشید، پس بهتر است از قبل همه‌ی هماهنگی‌ها با عکاس و ساقدوش انجام شود تا روز عروسی بتوانید با همسرتان با عشق و آسودگی روبروی لنز عکاس بایستید و تا ابد از دیدن عکس عروسی خاص و رویایی‌تان لذت ببرید.

هرچیزی که باید در مورد "عکاسی و فیلم برداری" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *