تزیین حلقه نامزدی
طلا و جواهرات

تزیین حلقه نامزدی معمولا در اکثر عروسی های ما ایرانی ها نادیده گرفته می‌شود، اما این نکته‌ی کوچک، تاثیر زیادی در باشکوه برگزار شدن جشن ما دارد. در این نوشته با مدل های مختلف تزیین وسایل نامزدی و مهمتر از اون تزیین جای حلقه ازدواج آشنا می‌شوید. پس با آینه شمعدون همراه باشید.

تزیین حلقه نامزدی با بالشتک های ابری

این ایده برای هر زمانی و هر نوع مراسمی کاربرد دارد و یکی از سبک های اصیل و کلاسیک برای تزیین وسایل نامزدی به شمار می‌آید. بالشتک های سفید هیچ‌وقت از مد نمی‌افتند، اما بسته به سبک مراسمتون و دیگر تزیینات بله برون، میتوانید از رنگ های دیگر هم استفاده کنید.

تزیین حلقه نامزدی

تزیین جای حلقه نامزدی با استفاده از طبیعت

اگر قرار است مراسم عروسی، نامزدی و یا بله برون خودتان را در فضای باز بگیرید بهترین گزینه این است که از المان های طبیعی برای تزیین جای حلقه خود استفاده کنید. المان هایی مثل تنه‌ی درخت، سبد گل و.. برای فصل بهار و تابستان زیبایی خاصی به جشن شما می‎‌دهد و بسته به سلیقه‌تان میتوانید از آنها استفاده کنید.

تزیین حلقه نامزدی

 

استفاده از پارچه های طرح دار برای تزیین انگشتر نامزدی

اگر استفاده از بالشتک های سفید و ساده برای تزیین انگشتر نامزدی تان مناسب روحیه‌ی شما نیست، میتوانید از پارچه های طرح دار (راه راه، خال‌ خالی، چهارخونه) و یا پارچه های مدل دارد (با طرح گل، پروانه و…) استفاده کنید و آنها را روی بالشتک ها بکشید و سپس حلقه نامزدی را روی آن قرار دهید.

تزیین حلقه نامزدی

 

تزیین حلقه نامزدی با گل طبیعی

یکی از ایده های جالب برای تزیین حلقه نامزدی، استفاده از باکس گل های طبیعی است که میتوانید از گل فروشی ها تهیه کنید و یا اگر دوست دارید در هزینه ها صرفه جویی کنید، خودتان با استفاده از یک اسفنج مکعبی شکل و گل های دلخواهتان آن را درست کنید. سپس با استفاده از یک ربان به آن رنگ و لعاب ببخشید. برای انتخاب بهترین گل هم راهنمای انتخاب دسته گل مناسب هر فصل را ببینید

تزیین حلقه نامزدی با گل طبیعی

 

استفاده از اشیا مورد علاقه ی عروس و داماد

اگر دوست دارید از تزیینات خاصی برای تزیین انگشتر نامزدی خودتان استفاده کنید می‌توانید یکی از اشیایی که به شغل یا زندگی شما و همسرتان مربوط است استفاده کنید و از آن به عنوان نگهدارنده حلقه های ازدواج استفاده کنید. مثلا اگر اهل تئاتر هستید از تاج استفاده کنید و یا اگر در شهر های کناره‌ی دریا زندگی می‌کنید از صدف های بزرگ کمک بگیرید.

تزیین حلقه نامزدی

هرچیزی که باید در مورد "طلا و جواهرات" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *