ماشین عروس شیک
ماشین عروس

یکی از چیزهای مهمی که به ظاهر عروسی شما جلوه ی خاصی میدهد ماشین عروسی و تزیین آن است.انتخاب و کرایه ی ماشین عروس شیک و ارزان که با شخصیت و استایل عروسی شما هماهنگ باشد کاری سخت و در عین حال لذت بخش و سرگرم کننده میتواند باشد. ما در آینه شمعدون با نوشتن نکاتی که در انتخاب و کرایه ماشین عروس باید در نظر بگیرید کار را برایتان راحت تر کرده ایم.

 

چند جانبه فکر کنید

هنگام در نظر گرفتن انتخاب هایتان برای انتخاب یک  ماشین عروس شیک  نکته ی مهم آن است که تمام ویژگی های کاربردی و ظاهری را در نظر بگیرید؛اعم از ظاهر شیک و سالم ماشین،احساسی که به ماشین دارید،بودجه ی شما در کرایه ماشین  و کارهایی که در روز عروسی با ماشین انجام میدهید.

اگر اجاره ماشین عروس کلاسیک یکی از گزینه های شماست بهتر است موارد زیر را در نظر داشته باشید.

 

  • اندازه ماشین عروس انتخابی شما چقدر است؟

اگر قرار است خودتان راننده باشید و با سایز و بدنه ماشین آشنا نیستید ممکن است در کنترل آن دچار مشکل شوید.همچنین بسیاری از ماشین های کلاسیک اتاقک کوچکی دارند،پس سایز ماشین را باید در نظر گرفت چرا که ماشین های کوچک فضای  کافی برای لباس عروس های بزرگ و پر از پف که زود چروک میشوند را ندارند.

  • ماشینی که کرایه میکنید سالم باشد

خیلی از موارد پیش می آید که علی رغم ظاهر سالم وشیک ،ماشین عروس شیک عروس داماد ها در  روز عروسی خراب میشود و آن ها را در راه میگذارد.پس قبل از عقد قرارداد مطمئن شوید که ماشین نقص فنی نداشته باشد و یا برنامه جایگزین برای آن در نظر بگیرید.این نکته را هم در نظر بگیرید که اگر راحتی ماشین برایتان مهم است،بخصوص اگر قرار باشد که با آن مسافتی طولانی رانندگی کنید، ماشین های کلاسیک انتخاب مناسبی برای شما نیستند.

 

  • فصل برگزاری مراسم و آب و هوا را در نظر بگیرید

هر چقدرمدل ماشین انتخابی شما قدیمی تر باشد،تکنولوژی و امکانات کم تری در اختیار شما میگذارد،برای مثال بیشتر ماشین های کلاسیک سیستم تهویه مناسب ندارند و این موضوع بخصوص در فصل گرم و یا روز های خیلی سرد سال مشکل ساز است.

ماشین عروس شیک

 

زمان کرایه ی ماشین عروس چقدر است؟

معمولا بیشتر اجاره دهنده های ماشین عروس،کرایه ی ماشین را بر اساس ساعت حساب میکنند،بنابراین باید حواستان به زمان بندی درست و در نظر گرفتن تاخیرهایی که ممکن است در برنامه شما بوجود بیاید باشد.

 

رنگ مناسب برای یک ماشین عروس شیک کدام است؟

هیچ کس نمیتواند برای شما تعیین کند که چه رنگی بهتر است،انتخاب رنگ مناسب ماشین عروس کاملاَ بستگی به سلیقه شما دارد.شما باید تعیین کنید که چه رنگی مورد علاقه شماست.اما اکثر مردم رنگ سفید را برای ماشین عروس انتخاب میکنند که احتمالا به دلیل این است که هر نوع رنگ گلی روی رنگ سفید جلوه بیشتری دارد.

 

چه گلهایی مناسب تزیین ماشین عروس هستند؟

معمولاَ گلهایی برای تزیین  یک ماشین عروس شیک انتخاب میشوند که دوام بیشتری داشته باشند،درشت تر باشند و ارزان تر.گل های رز هلندی و یا گل های وحشی صحرایی انتخاب خوبی برای شما نیستند.در انتخاب رنگ گل باید گل هایی را انتخاب کرد که رنگشان با رنگ ماشین در تضاد باشد.همچنین در صورتی که عروسی شما در یک روز برفی و بارانی برگزار میشود فکر تزیین ماشین را از سرتان بیرون کنید و یا حداقل از تزئیناتی استفاده کنید که دوام و ماندگاری بیشتری داشته باشند.

ماشین عروس شیک

 

در نهایت برای انتخاب یک ماشین عروس شیک از سلیقه و ندای درونی خودتان غافل نشوید و به یاد داشته باشید چیزی که بیشتر از همه اهمیت دارد، خوشحالی شما و همسرتان است.

هرچیزی که باید در مورد "ماشین عروس" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *