تاج گل سر عروس
گل آرایی عروسی

تاج گل سر عروس یکی از چیزهایی‌ست که محبوب دل خیلی از عروس خانم هاست، خیلی وقت بود که این زیور زیبا و رویایی از مد افتاده بود اما کم کم در عروسی های با سبک بوهمی به کار رفت و بعضی از عروس ها هم با سلیقه چند گل طبیعی روی موهایشان قرار دادند و به مرور زمان آنقدر رایج شد که بعضی از عروس ها برای اینکه روی سرشان تاج گل قرار بدهند مدل لباس یا مو و یا حتی سبک عروسی‌شان را تغییر می‌دهند. ما در آینه شمعدون سلیقه ی عروس خانم ها خاص پسند را میشناسیم و با راهنمایی‌مان به شما کمک می‌کنیم که بهترین تاج گل سر عروس را انتخاب کنید.

 

ابتدا رنگ گل ها را مشخص کنید

بعضی از عروس ها فکر می‌کنند اینکه بگویند گل رز دوست دارند یا گل صد تومانی خیلی چیزها را روشن می‌کند، اما این اشتباه است، شما ابتدا باید رنگ گل های مورد علاقه تان را با توجه به رنگ لباس،رنگ مو و استایل عروسی‌تان مشخص کنید و بعد ببینید که چه نوع گل هایی از رنگ دلخواهتان دارند.

تاج گل سر عروس

 

 

در انتخاب گل برای تاج گل سر عروس به نوع گل دقت کنید

بعد از اینکه رنگ گل ها انتخاب شد باید حواستان را جمع کنید که گل هایی که زود خراب می‌شوند را انتخاب نکنید و از گل های پردوام استفاده کنید. همچنین گلهای خیلی بزرگ برای صورت های بزرگ مناسب نیستند، اگر گل های ریز وحشی و یا شکوفه ها مورد علاقه‌تان هستند حواستان باشد که پایه ی تاج گل را این شکوفه ها قرار ندهید و فقط در حاشیه ها و برای پوشاندن سیم تاج استفاده کنید.

 

گل های متناسب با فصل برای تاج گل سر عروس انتخاب کنید

فصل برگزاری عروسی در انتخاب نوع گل و حتی رنگ گل تاج شما تاثیر می‌گذارد، استفاده از گل های متناسب با فصل در صرفه جویی هزینه های عروسی موثر است و همچنین استفاده از رنگ هایی مثل صورتی،نارنجی،زرد برای فصل تابستان و گل های بنفش،آبی،سبز برای فصل زمستان بهتر است.

تاج گل سر عروس

از استایل خودتان دور نشوید

اگر اکسسوری های مجلل تر برای روی موهایتان دوست دارید هیچ لزومی ندارد که صرفاَ به خاطر مد روز بودن از تاج گل سر عروس استفاده کنید.

 

چطوری تاج گل سر عروس درست کنیم؟

درست کردن تاج گل سر عروس یکی از آسان ترین کارهاست و با سیم و چسب و گل های مورد علاقه‌تان عملی است اما این را بدانید که تاج گل بهتر است همان روز عروسی و یا حداکثر شب قبل درست شود و اگر خودتان عروس هستید بهتر است چنین زحمتی برای خودتان نتراشید و به گل فروشی یا یکی از نزدیکانتان بسپارید.

تاج گل سر عروس

نگهداری تاج گل

بعضی ها توصیه می‌کنند که بعد از اینکه تاج گلتان آماده شد برای نگهداری، آن را در یخچال بگذارید، اما باید بدانید که قرار دادن گل ها در کنار غذاهای دیگر در یخچال باعث می‌شود رنگ گلهایتان قهوه ای و زرد شود، پس یا جدا از غذاها آن را نگهداری کنید یا کلا از گل های مصنوعی استفاده کنید.

 

تاج گل عروس یکی از رویایی ترین اکسسوری های مناسب عروس و یا حتی عقد و بله برون است، به نظر شما چه رنگ و نوع گل هایی برای تاج گل عروس زیبا هستند؟برایمان بنویسید.

هرچیزی که باید در مورد "گل آرایی عروسی" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *