حلقه ازدواج با قیمت مناسب
طلا و جواهرات

اگر فرآیند دشوار خریدن حلقه را شروع کرده باشید احتمالاَ فهمیده اید که پیدا کردن حلقه ازدواج با قیمت مناسب کار آسانی نیست.شما با انتخاب حلقه ازدواج نماد علاقه و با هم بودنتان برای همیشه را تعیین میکنید پس باید در انتخابتان دقت و سلیقه ی زیادی به کار ببرید. آینه شمعدون چالش هایی که تازه عروس داماد ها در انتخاب حلقه ازدواج با قیمت مناسب و در عین حال زیبا با آنها روبرو میشوند را برای شما نوشته است.

 

انتخاب های خود را محدود کنید

اول از همه چند سوال ساده از خود بپرسید؛آیا سلیقه ی شما حلقه های ساده را میپسندد یا حلقه های کار شده با نگین های زیاد؟آیا دوست دارید حلقه ی نامزدی و ازدواجتان هم جنس و هم رنگ باشند؟آیا میخواهید حلقه ی شما و همسرتان با هم ست باشند؟به این سوال ها پاسخ دهید و بعد به سراغ طلا و جواهر فروشی ها بروید.

 

فرصت ها زود میگذرند!

بعد از اینکه تکلیف سوال های بالا روشن شد،نوبت قسمت هیجان انگیز خرید میرسد:امتحان کردن حلقه های مختلف! امتحان کردن حلقه مثل انتخاب کردن لباس عروس نیست که سختی زیادی داشته باشد،حلقه های مختلف را در دست خود امتحان کنید ولی حواستان باشد تعداد حلقه های امتحان شده آنقدر زیاد نباشد که گیچ شوید.حدود دو تا سه ماه قبل از عروسی زمان مناسبی برای شروع جست و جوی شما است،البته اگر تصمیم دارید حلقه های طراحی شده مخصوص به خودتان تهیه کنید این زمان بیشتر است،همچنین در بعضی از فروشگاه ها حک کردن حروف داخل حلقه از دو هفته تا یک ماه زمان میبرد.

 

آزادانه انتخاب کنید

هیچ الزامی وجود ندارد که حلقه ی ازدواج شما از جنس و یا حتی از مدل حلقه ازدواج همسرتان باشد،خودتان را محدود به این موارد نکنید.شما میتوانید یک حلقه ی پر نگین داشته باشید در صورتیکه حلقه همسرتان یک حلقه ساده و اسپرت است.میتوانید یک حلقه ازدواج با قیمت مناسب پیدا کنید که هیچ مناسبتی با حلقه نامزدیتان ندارد و یا برعکس،میتوانید حلقه نامزدی و ازدواجتان را در تناسب با هم انتخاب کنید و هر دو را همیشه با هم در دست داشته باشید.حتی میتوانید اگر حلقه نامزدی نازک و ساده ای دارید برای حلقه  ازدواج یک حلقه پرنگین انتخاب کنید و از حلقه نامزدی به عنوان پشت حلقه استفاده کنید.

حلقه ازدواج با قیمت مناسب

در انتخاب یک حلقه ازدواج با قیمت مناسب به شغلتان توجه کنید

شما قرار است حلقه تان را  هر روزه برای مدتی طولانی در دست داشته باشید،قطعاَ اگر شغل سختی داشته باشید و یا حتی اگر خانه دار باشید اما کارهای سخت زیادی با دست هایتان انجام بدهید حلقه های پرنگین برای انتخاب مناسبی برای شما نیست.

 

فقط به مد توجه نکنید

درست است که انتخاب یک حلقه ازدواج با قیمت مناسب و مطابق مد مطلوب همه است، اما خودتان هم میدانید که مد تغییر پذیر است،شما حلقه تان را حداقل تا سالیان سال خواهید داشت پس باید یک مدل حلقه انتخاب کنید که در طول زمان از آن خسته نشوید،البته همیشه میتوانید در یک سالگرد خاص و یا مناسبت دیگر آن را عوض کنید.

حلقه ازدواج با قیمت مناسب

در انتخاب حلقه ازدواجتان درست سایزبندی کنید

اکثر افراد به ندرت حلقه شان را درمیاورند.شما احتمالا حلقه تان را در خواب،در حال کار،حاملگی ،در جشن های مختلف همراهتان خواهید داشت پس مطمئن شوید که سایزبندی نهایی حلقه را در زمانی انجام دهید که اول صبح نباشد و دمای بدنتان در حالت معمول باشد.

از فروشنده مطمئن باشید

در نهایت اگر در مدل و قیمت و سایز به نتیجه ای رسیدید و حلقه تان را انتخاب کردید حتما از طلافروشی مطئن آن را تهیه کنید .در حلقه های طلا معمولا طلای هجده عیار رایج است،و جنس و عیار در داخل حلقه مشخص میشود.

 

خرید حلقه ازدواج با قیمت مناسب یکی از دشوارترین بخش های خرید عروسی است. اما خاطره ی گشتن در فروشگاه ها با همسرتان و انتخاب از بین مدل های مختلف می تواند تا سالها در ذهن شما بماند. اگر حلقه ازدواج خود را تهیه کردید و خاطره ای از آن روز یا پیشنهادی برای زوج های دیگر دارید، حتما در قسمت نظرات بنویسید.

 

 

 

 

هرچیزی که باید در مورد "طلا و جواهرات" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *