ما در آینه شمعدون برای شما یک راهنمای کامل و آموزش تزیین ماشین عروس شیک جمع آوری کرده ایم تا با آسودگی خیالتان از تزیین ماشین عروس راحت شود.
ماشین عروس

احتمالاَ در خیلی از عروسی ها و یا عکس و فیلم های مختلف دیده اید که عروس و داماد با خوشحالی از ماشینشان که با چند گل و تور آراسته شده پیاده می‌شوند و به سمت مهمان هایشان راهی می‌شوند، اما تزیین ماشین عروس به این حد محدود نمی‌شود،می‌توانید خیلی بیشتر از این با مسئله تزیین ماشین عروستان سرگرم شوید و حتی خودتان بدون اینکه به کمک شخص دیگری نیاز داشته باشید ماشین عروستان را بیآرایید،احتمالا برایتان سوال است که چطور، ما در آینه شمعدون برای شما یک راهنمای کامل و آموزش تزیین ماشین عروس شیک جمع آوری کرده ایم تا با آسودگی خیالتان از تزیین ماشین عروس راحت شود.

 

چیزهایی که در تزیین ماشین عروس شیک به آنها نیاز دارید

تقریباَ از هر چیزی برای تزیین ماشین عروس می‌شود استفاده کرد به شرط آنکه بدنه ی ماشین صدمه ای نزند،برای مثال استفاده از چسب مایع و قطره ای و یا اسپری رنگ و چیزهایی از این قبیل درست نیست. در صورتیکه برنامه دارید ماشین عروس را با نقاشی تزئین کنید بهتر است از رنگ های موقت که به راحتی پاک می‌شوند استفاده کنید، البته این مسئله را هم در نظر بگیرید که در صورتیکه هوا ابری است و یا احتمال بارش باران هست دور نقاشی را کلا خط بکشید.

 

استفاده از پلاک های just married

در آموزش تزیین ماشین عروس نیازی به استفاده از گل آرایی یا لوازم گران قیمت نیست بلکه میتوانید از پلاک های مقوایی رنگی که با فونت های فانتزی روی آن عبارتjust married نوشته شده استفاده کنید. می‌توانید هم از فایل آماده ای که ما در راهنمای تزیین پلاک ماشین عروس آماده کردیم استفاده کنید. البته حواستان باشد که آن را دقیقا روی پلاک نچسبانید و یا تنها برای عکاسی از این نوشته ها استفاده کنید. این پلاک ها را هم میتوانید خودتان با طرح دلخواهتان نقاشی کنید و هم از طرح های از پیش آماده در اینترنت استفاده کنید.

آموزش تزیین ماشین عروس

 

استفاده از تور برای تزیین ماشین عروس

یکی از چیزهای دیگری که می‌توانید برای تزیین ماشین عروس استفاده کنید تورهای رنگی و یا سفید است.چند متر تور را می‌توانید از اکثر پارچه فروشی ها تهیه کنید.می‌توانید تور ها را به شکل گل و یا پاپیون تزیین کنید و روی ماشین عروس بچسبانید. شاید برای شما سوال پیش بیاید که از چه چسبی برای تزیین ماشین عروس استفاده کنیم، چسب مورد استفاده شما باید به قدری محکم باشد که بتواند در طول روز مقاوم بماند و از طرف دیگر آنقدر محکم نباشد که به رنگ ماشین صدمه بزند. چسب های نواری پهن پنج سانتی معمولاَ انتخاب های خوبی هستند.

 

 

استفاده از گلوله های کاموایی رنگی رنگی

شاید این پیشنهاد به نظر شما کمی عجیب و غیرمعمول به نظر برسد اما با کمی سلیقه ماشین عروستان به یک ماشین عروس شیک و بامزه تبدیل می‌شود.

آموزش تزیین ماشین عروس

 

آموزش تزیین ماشین عروس

 

 استفاده از بنرهای رنگی با اسم عروس و داماد

می‌توانید با دو رشته کاموا و چند تکه کاغذ این کاردستی های زیبا را درست کنید و پشت ماشین عروس و یا پشت شیشه قرار بیاویزید.

آموزش تزیین ماشین عروس

 

استفاده از بادکنک های رنگی برای تزیین ماشین عروس بامزه

پیشنهاد دیگری که در این آموزش تزیین ماشین عروس برای شما داریم ممکن است پیش پا افتاده به نظر برسد اما اگر بتوانید از بادکنکهای  رنگ  شاد و متناسب به کار ببرید تصویر ماشین عروس شما تا مدت ها در خاطر همه خواهد ماند و به عکس هایتان رنگ و جلوه خاصی خواهد بخشید. حتی اگر فکر می‌کنید بادکنک هایی که درتزیین ماشین عروس به کار می‌برید در طول روز مقاومت نخواهند داشت می‌توانید حداقل برای عکس هایتان از این ایده استفاده کنید.

آموزش تزیین ماشین عروس

اگر توانستید با این آموزش تزیین ماشین عروس به ماشینتان ظاهر جدید و زیبایی بدهید و این نوشته به شما کمک کرد تبریک میگوییم و همچنین اگر تصمیم دارید که کار تزیین ماشین عروس را گل فروشی خاصی بسپارید پیشنهاد می‌کنیم مطلب همه چیز در مورد اجاره و تزیین ماشین عروس را بخوانید. آیا شما ایده های دیگری برای تزیین ماشین روز بزرگ زندگیتان دارید؟با ما در میان بگذارید.

هرچیزی که باید در مورد "ماشین عروس" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *