تالار و باغ عروسی

همه ی عروس دامادها دوست دارند که محل برگزاری عروسیشان شیک و به یاد ماندنی باشد،اما معمولاَ میبینیم که با وجود بودجه و انرژی زیادی که صرف پیدا کردن تالار عروسی شیک و ارزان میشود میشود باز هم زوجین به مشکلاتی برمیخورند.ما در آینه شمعدون تمام نکات کوچکی که عروس داماد ها در هنگام انتخاب تالار عروسی به آنها توجه نمیکنند را برای شما نوشته ایم.

 

آیا تالار سرپوشیده بهتر است یا باغ؟

اینکه جشن عروسیتان در فضای سرپوشیده باشد یا باغ مسئله ای است که سلیقه ی شما آن را تعیین میکند.ممکن است شما دوست داشته باشید جشنی کوچک در باغ خانه ی پدری خود برگزار کنید یا در یک تالار عروسی شیک و ارزان در مرکز شهر  و یا حتی ممکن است دوست داشته باشید بخشی از جشنتان در باغ و بخش دیگر در فضای سرپوشیده باشد؛به هر حال باید بدانید که طبیعت همیشه ملاحظه کار نیست،ممکن است روز عروسیتان باران بیاید یا طوفان گرد و غبار!پس بهتر است از قبل چک کنید که باغ تالار انتخابیتان در صورت بروز چنین مشکلاتی فضای جایگزینی را داشته باشد.

تالار عروسی شیک و ارزان

اندازه تالار عروسی چقدر باید باشد؟

اندازه و وسعت تالار عروسی بستگی به تعداد مهمان هایتان دارد،اگر اندازه تالار عروسیتان مناسب با مهمان هایتان نباشد به مشکلات زیادی برمیخورید برای مثال اگر تالار انتخابیتان کوچک باشد برای رقصیدن و حتی عکس گرفتن دچار مشکل میشوید و اگر تعداد مهمان هایتان برای سالن عروسیتان کم باشد ممکن است جشنتان خلوت و بی روح به نظر بیاید.

 

دسترسی به تالار انتخابیتان چگونه است؟

معمولا در تالارهای عروسی مرکز شهر باید حواستان به احتمال ترافیک و شلوغ بودن راه ها بخصوص در تعطیلی ها باشد،اما در تالارهای عروسی که در حاشیه یا خارج از شهر واقع شده اند توجه به اینکه مسیر رسیدن به آن سهل الوصول باشد ضروری است.بعضی از مهمان های شما ممکن است افراد سالمندی باشند که رانندگی در شب برایشان آسان نباشد و یا اگر مهمان هایی دارید که خودشان وسیله نقلیه ندارند باید بدانید که دسترسی به آژانس و امنیت محل چگونه است.

همچنین در هنگام انتخاب یک تالار عروسی شیک و ارزان نباید فقط به ساختمان و فضای داخلی آن توجه کرد،قطعا یک جاده ی خاکی خارج از شهر که در حاشیه آن پر از زباله است و به باغ شما منتهی میشود مطلوب شما و مهمان هایتان نیست.

 

آیا تالار  شما پارکینگ مناسب دارد؟

قطعا هیج کدام از مهمان هایتان دوست ندارد زمانی که میتواند در جشن شما سپری کند را صرف گشتن دنبال جای پارک کند.خیلی از باغ تالار های اطراف شهر هم با وجود فضای زیادی که برای پارک ماشین دارند فاقد امنیت لازم هستند پس بهتر است هنگام انتخاب این مورد را در نظر بگیرید.

 

وضعیت اتاق پرو و سرویس بهداشتی چطور است؟

دسترسی به اتاق پرو و همچنین امنیت آن بسیار مهم است،توجه کنید که یک نفر از کارکنان تالار در اتاق پرو برای جلوگیری از گم شدن وسایلتان باشد.همچنین فاصله ی سرویس بهداشتی از مهمان ها نیز مهم است،نه آنقدر از محل اصلی دور باشد که دسترسی به آن سخت باشد و نه آنقدر نزدیک که بوی بد مهمان هایتان را اذیت کند.

 

در یک تالار عروسی شیک و ارزان جایگاه عروس چگونه است؟

جایگاه عروس و داماد از مهم ترین نکاتی است که در انتخابتان باید به آن دقت کنید،چرا که تقریبا همه ی نگاه ها در طول جشن به آن است.  جایگاه عروس  و داماد باید علاوه بر ظاهر زیبا و گل آرایی و شمع آرایی خوب نور پردازی مناسب نیز داشته باشد که عکس هایتان را زیباتر کند.همچنین اگر تنها با گل آرایی جایگاه مشکل داشتید مشکلتان را با مدیر تالار در میان بگذارید که گل ها را به سلیقه ی شما تغییر دهند.

تالار عروسی شیک و ارزان

بسیار مهم است که شب عروسی شما به بهترین و شیک ترین وضع ممکن برگذار شود،بنابراین باید حواستان باشد که اشتباه های عروس دامادهای دیگر را در انتخاب تالار عروسی تکرار نکنید.در نوشته های بعدی نکات دیگری را بیان میکنیم که با به کار بردن آن ها بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.شما دوست دارید فضای برگزاری مراسمتان سرپوشیده باشد یا نه؟نظرتان را برای ما بنویسید.

هرچیزی که باید در مورد "تالار و باغ عروسی" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *