عکاسی و فیلم برداری

پس به تازگی نامزد کردین و دنبال ایده عکس نامزدی هستید. تا الان احتمالا به جز خانواده و دوستان درجه یک هنوز کسی از نامزی شما اطلاعی نداره. درسته؟ حالا باید کم‌کم آماده بشین که این اتفاق عالی رو با همه به اشتراک بذارید. مگه میشه دوست نداشته باشین از این اتفاق مهم عکسی توی اینستاگرامتون داشته باشید؟

معمولا کسانی که تازه ازدواج می‌کنند از ایده‌ عکس دسته گل عروس و حلقه استفاده می‌کنند. و یا عکس دو نفره با همسرشون رو انتخاب میکنند. اما شما میتوانید با کمی تلاش و خلاقیت، متفاوت تر از بقیه باشید و یک عکس خاص برای اعلام خبر نامزدی تان داشته باشید. امروز ما در آینه شمعدون کلی ایده جالب تر براتون آماده کردیم.

چه زمانی عکس نامزدی و حلقه ها را توی شبکه های اجتماعی بذاریم؟

اول از همه باید اجازه بدهید که کمی زمان بگذرد. روز نامزدی شما روز مهمی است و نباید توجه خودتان را بر روی انداختن عکس و قراردادن اون توی شبکه های اجتماعی باشید. بعد از اینکه مراسم نامزدی تمام شد و چند روزی گذشت فرصت خوبی دارید تا عکس های زیبا و خلاقانه برای اعلام این خبر مهم داشته باشید.

چه کسی عکس نامزدی را بگیرد؟

شما هنوز عکاس عروسی خودتان را انتخاب نکدید و اینکه بخواهید برای گرفتن عکس نامزدی هم به آتلیه بروید هزینه بر است. لازم نیست حتما یک عکاس حرفه ای این عکس ها را تهیه کند. با یکی از دوستان مشترکتان قرار صحبت کنید و موضوع را با او در میان بگذارید. چند نمونه عکس های همین مطلب را به او نشان دادید مطمئن باشید که از پس کار بر می‌اید.

مهمترین نکته برای عکس نامزدی چیست؟

اگر حلقه ست تهیه کردید، حتما از حلقه های عروسی خودتان توی عکس ها استفاده کنید. اگر حلقه ست نگرفتید هم میتوانید از انگشتر نشان توی عکس ها استفاده کنید، اما باید ژستی بگیرید که دست های داماد مشخص نباشد و تمرکز عکس روی دست شما باشد. میتوانید از نگه داشتن یک دسته گل یا یک ماگ با نوشته ای مخصوص کمک بگیرید.

چه ایده های بامزه دیگری هست؟

می‌توانید برای اعلام خبر نامزدی خودتان یک ماگ زیبا سفارش بدهید و روی آن هر متنی که دوست دارید بنویسید. طرح های خارجی مختلفی وجود دارد که متن های جالب و با مزه ای هم دارند. اگر شاغل باشید این گزینه بهترین کار برای اعلام خبر نامزدی شما در محل کار است.

ایده عکس نامزدی

در آخر مهمترین نکته این است که خلاقیت داشته باشید و از کنار این اتفاقات ساده عبور نکنید. چون سال ها بعد این عکس ها، حال و هوای روزهای نامزدی شما را تداعی می‌کند. عکس های زیر را مشاهده کنید و از آنها ایده بگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هرچیزی که باید در مورد "عکاسی و فیلم برداری" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *