سرویس جواهر عروس
طلا و جواهرات

سرویس جواهر عروس یکی از مهم ترین خریدهای عروسی است و بخش بزرگی از بودجه عروسی شما را به خود اختصاس میدهد،ممکن است شما از آن دسته از عروس هایی باشید که عاشق خرید لباس عروس و کفش عروس و تمام ملزومات عروسی هستند اما خرید سرویس جواهر عروس یک بحث کاملاَ جدا است!شما با خرید سرویس جواهر عروس بیشتر از آنکه زیوری برای جشن عروسی خود انتخاب کنید پولتان را سرمایه گذاری میکنید.به همین دلیل است که باید خوب دقت کنید تا بهترین سرویس طلا و جواهر عروس را انتخاب کنید.آینه شمعدون  تمام چیزهایی که باید بدانید تا یک سرویس جواهر عروس زیبا و با قیمت مناسب تهیه کنید را برایتان نوشته است.

 

قبل از خرید سرویس جواهر عروس لباس عروس خود را انتخاب کنید

این به معنی نیست که حتما باید لباس عروس خودتان را خریده باشید،صرفاَ به این معناست که مدل لباس یا پارچه و یا مدل یقه لباس عروس خود را بدانید.درست است که سرویس جواهر عروس صرفاَ برای استفاده در عروسی خریداری نمی‌شود اما اینکه ابتدا مدل عروس خود را انتخاب کنید کار را بسیار برای شما راحت تر خواهد کرد.یک لباس با پارچه ی کار شده قطعا با یک سرویس جواهر عروس با سنگ های زیاد پر از زرق و برق جور در نمی‌آید!

سرویس جواهر عروس

 

زیبایی در سادگی است

یکی از چیزهایی که باید در هنگام انتخاب سرویس جواهر عروس مورد توجه قرار بگیرد این است که مدل هایی را انتخاب کنید که در عین زیبایی ساده باشند،وسوسه انتخاب مدل های سرویس طلا که سنگ های بزرگ و چشم گیری دارند می‌تواند متقاعد کننده باشد اما حواستان باشد که ممکن است انتخاب چنین مدل هایی به عنوان سرویس جواهر عروس می‌تواند چشم بیننده را از زیبایی صورت و آرایش موهای شما دور کند.

 

بودجه ی شما چقدر است؟

یک سرویس جواهر عروس خوب می‌تواند میلیون ها تومان برای شما هزینه داشته باشد، بنابراین بسیار مهم است که یک بودجه با حداکثر قیمت تعیین کنید و بر آن اساس تعیین کنید که چه طراحی و یا چه نوع سنگی می‌خواهید.

 

خوب جست و جو کنید

وقتی که حرف از سرویس جواهر عروس و خرید طلای عروسی می‌شود تقریباَ همه از پدر و مادر شوهر تا مادر و خواهر و نزدیکان خودتان می‌خواهند که نظر بدهند که کدام سرویس طلای عروس مناسب تر است، اینکه از قبل در اینترنت و در طراحی های سرویس طلا و جواهر مختلف مدل های سرویس طلای مورد علاقه‌تان را پیدا کنید و به بقیه نشان بدهید متوجه‌ سلیقه و علاقه شما می‌شوند و از دخالت های بی‌مورد مصون می‌مانید.

 

بهتر است رنگ طلای سرویس جواهر عروس انتخابی شما متناسب با لباس عروس باشد

 

  • اگر رنگ لباس عروس شما سفید است بهترین گزینه برای سرویس جواهر عروس انتخابی شما طلای سفید و یا حتی سرویس نقره است.
  • اگر رنگ لباس عروس شما سفید دندان عاجی است بهتر است رنگ طلای زرد را انتخاب کنید.
  • اگر رنگ لباس عروس شما شامپاینی است رنگ طلای زرد با طراحی های آنتیک بسیار برازنده شماست.
  • اگر رنگ لباس عروس شما صورتی ملایم است انتخاب رنگ طلای رزگلد که با مس ترکیب شده یک انتخاب بی نظیر برای سرویس جواهر عروسی شماست.

سرویس جواهر عروس

 

هنگام انتخاب سرویس جواهر عروس مدل یقه لباس عروس خود را در نظر بگیرید

 

اگر یقه لباس عروسی شما دکلته و بدون بند است بهتر است یک گردنبند با بند کوتاه و دور گردنی انتخاب کنید.یک پیشنهاد جالب و سنت شکنانه برای شما داریم.مدل موهای عروسی خود را باز انتخاب کنید،از گوشواره های کار شده پر سنگ استفاده کنید و روی موهایتان که کنار صورتتان قرار گرفته اند چند گل تازه بگذارید. و اگر یقه لباس شما هفت است میتوانید از بندهای بلندتر برای گردن بندتان استفاده کنید.

 

چه رنگ طلایی متناسب با رنگ پوست شماست؟

افرادی که پوست تیره تر دارند طیف انتخابی بیشتری برای انتخاب رنگ طلا و سنگ سرویس جواهر عروسی‌شان دارند.اما افرادی که رنگ پوستشان سفیدتر است بهتر است از رنگ های روشن تر طلا استفاده کنند .

 

در خرید سرویس جواهر عروس درست سرمایه‌گذاری کنید

خرید طلا و جواهر در عروسی بیشتر شبیه به یک سرمایه‌گذاری است،بنابراین باید از درست بودن انتخابتان مطمئن شوید.برلیان و بعضی از سنگ ها موقع فروختن مقدار زیادی از قیمتشان کم میشود اما هنگام خرید و فروش طلا صرفاَ مقدار اجرت از قیمت طلا کم میشود و مطمئن باشید که از یک طلافروشی مطمئن سرویس جواهر عروس‌تان را خریداری می‌کنید و فاکتور خرید آن را خوب نگه‌داری کنید.

سرویس جواهر عروس

هنگام انتخاب سرویس جواهر عروس خودتان باشید

مهم ترین مورد هنگام انتخاب مدل سرویس جواهر عروس این است که طلا و جواهر انتخابی شما باید بازتابی از شخصیتتان باشد. اگر با گوشواره های بزرگ و بلند سنگین راحت نیستید و یا دوست دارید طراحی سرویس جواهر عروس‌تان قدیمی باشد بر اساس دلخواهتان تصمیم بگیرید.انتخاب مدل هایی که واقعاَ آن ها را دوست دارید و به شما احساس زیبایی و اعتماد به نفس می‌دهد بهترین زیور شما در شب عروسی است.

هرچیزی که باید در مورد "طلا و جواهرات" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *