دسته گل خاص عروس
گل آرایی عروسی

دسته گل عروسی یکی از زیورآلاتی است که ممکن است فقط یک بار در زندگیتان از آن استفاده کنید، چه روز دیگری باید یک دسته گل زیبا را کل روز همراهتان داشته باشید و در همه ی عکس ها همراهتان باشد؟ پس باید حواستان را خوب جمع کنید تا یک مدل دسته گل خاص عروس انتخاب کنید تا زیبایی‌تان را کامل کنید. بنابراین ما در آینه شمعدون تصمیم گرفتیم هر نکته ای که در انتخاب دسته گل خاص عروس ممکن است به کارتان بیاید برایتان جمع آوری کنیم.

 

اول لباس عروس، بعد دسته گل

بهتر است وقتی که با گل فروش یا تشریفاتی راجع به دسته گلتان صحبت می‌کنید عکسی از لباس عروسیتان داشته باشید، انتخاب یک مدل دسته گل خاص عروس کاملاَ وابسته به مدل و طراحی و پارچه و جزئیات لباس عروستان است.کلید اصلی این است که دسته گلی انتخاب کنید که زیبایی های شما را نپوشاند، مدل لباستان را پنهان نکند و تناسب ظاهرتان را کم نکند.

دسته گل خاص عروس

در انتخاب مدل دسته گل خاص عروس به شکل و اندازه دقت کنید

برای مثال اگر روی دامن و بالاتنه لباستان سنگ و مروارید دوزی های زیادی شده درست نیست از مدل های دسته گلی انتخاب کنید که آنقدر بزرگ باشند که جلوی لباستان را بپوشانند، اما اگر مدل لباس عروستان طوری است که پشت آن کار شده و مدل جلوی آن ساده تر است بهتر است از دسته گلی بزرگتر استفاده کنید که توازن را حفظ کرده باشید.

 

گل های هر فصل کدامند؟

باید از قبل بدانید که هر گل در چه فصلی رشد میکند، اگر گلهای نامتناسب با فصل برگزاری مراسم عروسی‌تان انتخاب کنید امکان اینکه با هزینه ی کمی بتوانید دسته گلتان را سفارش بدهید وجود ندارد. مثلاَ با این وجود که دسته گل های شیپوری حالت کلاسیک و خالصی به ظاهر شما می‌دهند فقط درفصول سرد پیدا میشوند.

دسته گل خاص عروس

 لباس عروستان چه رنگی است؟

رنگ یکی از کلیدهای اساسی است، رنگ های سفید،عاجی و کرم هر کدام طیف های گسترده ای دارند و دانستن رنگ دقیق لباستان به گل فروش کمک بزرگی می‌کند، بنابراین سعی کنید اگه نمونه پارچه ای دارید با خود ببرید.

اگر لباستان را خیاط می‌دوزد می‎‌توانید از او بخواهید که یک تکه نوار کوچک از لباستان به شما بدهد برای دور دسته گلتان.

 

دسته گلتان را خاص تر کنید

اگر گلهای خاصی دوست دارید یا بین شما و همسرتان گلی معنای مخصوص دارد سعی کنید گل های دسته گلتان را از آنها انتخاب کنید.حتی میتوانید از زنجیر و یا گل سینه و زیورآلاتی که برایتان خاطره‌ساز هستند برای دور دسته گلتان انتخاب کنید.

دسته گل خاص عروس

چطور باید دسته گلتان را نگه دارید؟

اکثر عروس ها به این علت که برای دفعه اول است که دسته گلشان را در دست دارند نمی‌دانند که چطور باید دست گلشان را نگه دارند و اکثرا با دو دست آن را طوری نگه میدارند که کل هم دست هایشان خسته میشود و هم بالاتنه‌شان پوشیده می‌شود. یادتان بماند بهتر است دسته گل عروس با یک دست و در پایین و کنار لباستان به گونه ای نگه داشته شود که لباستان را پنهان نکند و دستتان را خسته نکند، در غیر این‌صورت تمام انرژی و وقتی که صرف انتخاب یک مدل دسته گل خاص عروس کرده اید هدر می‌رود.

 

از دسته گلتان عکس بگیرید

یکی از عکس هایی که باید  در هم آلبوم عکس عروسی باشد عکس دسته گل است، به عکاستان سفارش کنید که یک عکس خاص از دسته گلتان بگیرد، قرار دادن کیک عروسی در پس زمینه عکس دسته گلتان یکی از هزاران ایده ی جالب است.

دسته گل خاص عروس

دسته گل عروس باید تازه نگه داشته شود

دسته گلتان از ابتدا تا انتهای روز در دستتان خواهد بود پس بهتر است به یکی از ساقدوش ها بگویید که با چیدن ساقه های انتهایی دسته گلتان و پاشیدن کمی آب روی آن، دسته گلتان را تازه نگه دارید.

چه گلهایی مورد علاقه شما هستند؟پیشنهادی برای بیشتر نگه داشتن دسته گل بعد از مراسم عروسی دارید؟برایمان بنویسید.

هرچیزی که باید در مورد "گل آرایی عروسی" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *