ayneshamdoon checklist
برنامه ریزی عروسی

برنامه ریزی عروسی یکی از اصلی ترین مواردی است که برای برگزاری عروسی عالی و بدون نقص باید به آن توجه کنید. اما دست و پنجه نرم کردن با تمام کارهایی که باید انجام شود و زمان بندی آنها به هیچ وجه کار ساده ای نیست.

بهترین گزینه برای اینکه بدون استرس تمام کارهای عروسی را جلو ببرید کمک گرفتن از کسی است که سالها تجربه در برنامه ریزی عروسی و برگزاری مراسم داشته باشد. اما معمولا کسانی که در این کار به عروس و دامادها کمک می‌کنند هزینه‌ی بالایی دریافت می‌کنند که برای همه معقول نیست.

عروس و دامادهایی که تمایل دارند خودشان کارها را برنامه ریزی کنند می‌توانند با کمی جست و جو در اینترنت و کمک گرفتن از بزرگتر ها به بسیاری از کارها رسیدگی کنند، اما چطور خیالشان از بابت تمام کارهای عروسی راحت باشد و استرسی برای مراسم خودشان نداشته باشند؟

چک لیست آینه شمعدون

ما در آینه شمعدون یک چک لیست از تمام کارهایی که برای برگزاری مراسم عروسی لازم است بدانید را آماده کردیم و برای تمام آنها توضیحات مفیدی را نوشته ایم تا خیالتان راحت شود که تمام کارهای عروسی را عالی و بدون نقص انجام داده‌اید.

چک لیست آینه شمعدون از یک سال قبل از عروسی موارد لازم را نوشته است و تا روز عروسی همراه شماست. در این چک لیست علاوه بر نکات گفته شده و توضیحات نوشته شده، مطالب مرتبط وبسایت آینه‌شمعدون هم قرار داده شده تا اگر در یک زمینه به توضیحات بیشتری نیاز داشتید، به آن مطلب مراجعه کنید.

ayneshamdoon checklist

این چک لیست شامل ۷ فصل و ۱۰۱ نکته‌ برای انجام کارهای عروسی است که قسمت های زیر را در بر می‌گیرد و برای نمونه میتوانید در این صفحه، تمام کارهایی که از ۱۲ تا ۶ ماه قبل از عروسی باید انجام دهید را مشاهده کنید

  • ۶ تا ۱۲ ماه قبل از عروسی
  • ۴ تا ۶ ماه قبل از عروسی
  • ۲ تا ۳ ماه قبل از عروسی
  • ۱ ماه قبل از عروسی
  • ۱ تا ۲ هفته قبل از عروسی
  • روز عروسی

تمام تلاش ما این بوده تا چک لیست آینه شمعدون بتواند به شما عروس و دامادها کمک کند و قسمتی از نگرانی هایتان را کاهش دهد. چرا که روز عروسی شما، مهمترین و زیباترین روز زندگیتان است و نباید نگران و پر استرس باشید.

از طریق لینک زیر، چک لیست آینه شمعدون را دانلود کنید و اگر برایتان مفید بود، به دیگران هم معرفی کنید. بی‌صبرانه منتظر شنیدن نظرات شما هستیم.

مشاهده و دانلود چک لیست آینه‌شمعدون

هرچیزی که باید در مورد "برنامه ریزی عروسی" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *