آرایشگاه خیلی خوب برای عروس
آرایش عروس

حتی بیخیال ترین عروس ها موافقند که باید فکر و انرژی زیادی برای پیدا کردن آرایشگر مناسب روز عروسی صرف کرد.روز،روز شماست و شما میخواهید زیبا تر از همیشه به نظر برسید پس بهتر است همین حالا با آینه شمعدون همراه شوید تا بدانید که چطور یک آرایشگاه خیلی خوب برای عروس و روز رویاییتان پیدا کنید.

بهترین آرایشگاه عروس را از کجا پیدا کنم؟

سرچ کردن در گوگل و اینستاگرام نمیتواند دوای درد شما باشد،بهترین راه این است که از همین حالا اگر عروسی را دیدید و مجذوب آرایش و مدل موهایش شدید سر فرصت از او بخواهید آرایشگاه عروسش را به شما معرفی کند.حتی اگر به مرحله برگزاری عروسی نرسیده اید این مورد را فراموش نکنید و سعی کنید تمام آرایشگاه هایی که کارشان را پسندیده اید در ذهنتان نگه دارید.

 

 

از چقدر قبل باید دنبال آرایشگاه خیلی خوب برای عروس باشیم؟

بهترین زمان چهار تا شش ماه است اما این زمان همیشه ثابت نیست،اگر آرایشگاه انتخابیتان معروف است احتمال این وجود دارد که نتواند روز عروسیتان شما را همراهی کند.همچین اگر روز عروسیتان را در اعیاد گرفته اید باید بدانید که جشن های زیادی در این روزها برگزار میشود پس بهتر است دست بجنبانید و از آرایشگاه مورد پسندتان بپرسید که آیا در روز شما وقت دارند یا نه.

 

آرایشگاه خیلی خوب برای عروس

 

به چه چیزهایی باید در آرایشگرمان توجه کنیم؟

آرایشگر شما باید علاوه بر رزومه ی خوب و حرفه ای رفتار دوستانه و گرمی داشته باشد،شما صبح روز خود را با آرایشگرتان آغاز میکنید پس بهتر است بتوانید با او ارتباطی صمیمی بگیرید که استرس را از شما دور کند. همچنین آرایشگرهای خودخواه و همه چیزدان را انتخاب نکنید،درست است که آرایشگرتان باید اعتماد به نفس داشته باشد و کارش را بشناسد اما بهتر است در کنار این خصوصیات به نظر شما هم توجه کند. اگر میتوانید قبل از اینکه آرایشگرتان را رزرو کنید شخصاَ به آرایشگاه بروید و رفتار و محیط و همچنین بهداشت وسایلی که در کارشان استفاده میکنند را بررسی کنید،استفاده از لوازم کهنه و تمییز نشده ممکن است موجب بروز حساسیت در شما بشود.

 

قیمت میانگین آرایشگاه عروس چقدر است؟

عدد مشخصی وجود ندارد،تنها چیزی که باید به آن توجه کنید این است که اگر کمبود بودجه دارید و میخواهید برای صرفه جویی فاکتورهایی را از جشنتان حذف کنید،آرایشگاه یکی از آن فاکتور ها نیست! قطعا بالاخره کسی پیدا میشود که آرایشتان را با دویست هزار تومان انجام بدهد اما این هیچ تضمینی برای خوبی کار نیست. حواستان باشد که در کنار بودجه ای که برای دستمزد آرایشگرتان کنار میگذارید هزینه های جانبی رنگ مو یا اصلاح قبل از عروسی را حساب کنید،همچنین ممکن است بعضی از آرایشگرها از شما بخواهند که لوازمی مثل مژه مصنوعی را خودتان جداگانه تهیه کنید.

 

آیا حتما لازم است آرایشم را قبل از عروسی امتحان کنم؟

خیلی از آرایشگاه ها موافقند که هفته قبل از عروسی وقتی برای فهمیدن مدل مو و آرایش مناسب شما کنار بگذارند،این کار خیلی به شما کمک میکند که عیب های احتمالی را برطرف کنید و بنابراین استرستان کم تر شود.اگرپوست حساسی دارید و این کار برای شما و آرایشگرتان مقدور نیست بهتر است حداقل مارک و مدل لوازم مورد استفاده آرایشگرتان را روی پوستتان امتحان کنید تا مطمئن شوید که هیچ حساسیتی به آنها ندارید.

 

آرایشگاه خیلی خوب برای عروس

 

آرایش همراهان عروس را باید چه کسی انجام بدهد؟

معمولا هر عروسی چند همراه دارد،ساقدوش ها،مادر یا خواهران.بهتر است اگر همه با هم به یک آرایشگاه میروید از قبل چک کنید که کار همکار آرایشگر اصلی شما نیز قابل قبول باشد،چرا که آرایش چند نفر ممکن است از توان یک نفر خارج باشد و در نهایت آرایش همراهانتان خیلی خوب از آب درنیاید.

 

همه ی ما میخواهیم در روز عروسی به جای اینکه صورتمان محل تمرین چند آرایشگر غیرحرفه ای بشود یک آرایشگاه خیلی خوب برای عروس و همراهانمان انتخاب کنیم که زیبایی هایمان را دو چندان کند و به ما احساس خاص بودن بدهد.به نظر شما به چه فاکتورهای دیگری برای انتخاب بهترین آرایشگاه باید توجه کرد؟نظرهایتان را با ما در میان بگذارید.

 

هرچیزی که باید در مورد "آرایش عروس" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *