لباس عروس

بعد از جست و جوی فراوان برای پیدا کردن بهترین لباس عروس و یافتن لباس عروس متناسب با اندام شما بالاخره به روز عروسی‌تان رسیده‌اید و مشتاق پوشیدن لباس عروس زیبا و رویایی‌تان هستید؛ اما دست نگه دارید! مطمئنید که واقعاَ آماده‌اید؟  این هفت کار را باید حتما قبل از پوشیدن لباس عروس‌تان انجام دهید که مطمئن شوید بعد از پوشیدن لباس عروس‌تان می‌توانید آسوده باشید و  با خیال راحت از روز عروسی‌تان لذت ببرید.

باید حتماَ گشنگی و تشنگی‌تان را برطرف کنید

بعد از اینکه لباس عروس‌تان را پوشیدید باید حسابی حواستان را وقت خوردن و نوشیدن جمع کنید پس حواستان باشد که قبل از پوشیدن لباس‌ عروس خوب غذا بخورید. در جشن عروسی ترجیحاَ دور شربت‌های رنگی و شیرینی‌های بزرگ و پر از خامه را خط بکشید و آب و شیرینی خشک و میوه بخورید. البته بعد از اینکه مراسم عقد تمام شد و بیشتر عکس‌هایتان را گرفتید می‌توانید کمی احتیاط را کنار بگذارید، چرا که احتمالاَ  لکه‌های لباس شما در چرخ زدن و رقصیدن‌هایتان به چشم نخواهد آمد.

پوشیدن لباس عروس

قبل از پوشیدن لباس عروس از دستشویی استفاده کنید

بیشتر عروس‌هایی که لباس‌های پف دار و یا دنباله‌دار انتخاب می‌کنند برای رفتن به دستشویی دچار مشکل می‌شوند و معمولاَ برای این مواقع به کمک دیگران نیاز دارند، پس بهتر است قبل از اینکه لباس‌تان را بپوشید از فرصت استفاده کنید.

 

حواستان به روبوسی‌های روز عروسی باشد

از آنجایی که قرار است  در روز عروسی‌تان روبوسی‌های زیادی انجام بدهید بهتر است قبل از پوشیدن لباس عروس یک بار مسواک و نخ دندان بزنید تا دهانی خوشبو و لبخندی قشنگ داشته باشید.

 

بهتر است آرایش صورت و موهایتان تقریباَ تمام شده باشد

احتمال اینکه لباس عروس‌تان در فرآیند آرایش کردن کثیف بشود بسیار بالاست پس بهتر است قبل از پوشیدن لبا‌س‌تان آرایشتان تمام شده باشد. حواستان باشد که قبل از رفتن به آرایشگاه لباسی دکمه دار بپوشید و یا تیشرتی بپوشید که یقه‌ی بازی داشته باشد تا وقت تعویض، لباستان به صورت و موهایتان گیر نکند.

پوشیدن لباس عروس

سرویس عروسی‌تان را بیندازید

انداخت سرویس جواهر عروس بعد از تمام شدن شینیون مو و پوشیدن لباس و کفش عروسی کار سختی است، چرا که معمولا به علت ظرافت قفل‌های کوچکی دارند و حتی ممکن است مدل شینیون موهایتان کار را برایتان سخت تر کند.

 

نرمش کنید

معمولاَ عروس‌ها بعد از پوشیدن لباسشان نمی‌توانند آزادانه تکان بخورند، پس بهتر است قبل از آن چند دقیقه ای نرمش کنید چرا که شاید تا آخر شب دلتان برای  حرکت آزادانه در لباس‌های راحت تنگ بشود.

 

 عکس بگیرید

فرقی ندارد عکاستان با شما در آرایشگاه هست یا شما باید به آتلیه عکاسی بروید، به یکی از ساقدوش‌ها یا همراهانتان بسپارید که  قبل از پوشیدن لباس عروس از فرآیند آماده شدنتان عکس بگیرد، این عکس‌ها خاطرات آخرین لحظات مجردی‌تان می‌شوند پس بهتر است فراموششن نکنید.

پوشیدن لباس عروس

به طور کلی بهتر است تا قبل از پوشیدن لباس عروس‌ هر کاری که از قبل برنامه ریزی کرده اید که انجامش بدهید را تمام کنید چرا که بعد از پوشیدن لباستان شما رسماَ یک عروس هستید و باید بتوانید از جشن عروسی‌ و لحظات آغازین زندگی مشترکتان لذت ببرید.

هرچیزی که باید در مورد "لباس عروس" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *