آرایشگاه عروس
آرایش عروس

ماه های قبل از عروسی سرشار از استرس و هیجان و ملاقات های مختلف با تشریفات، خیاط لباس عروس، شیرینی فروشی و چیزهایی از این قبیل است. اما باید حواستان باشد که در گیر و دار درست کردن جشن عروسی رویایی برای مهمان هایتان از خودتان غافل نشوید، کارهای کوچکی هستند که معمولاَ در فرآیند برگزاری مراسم عروسی کمتر کسی به آنها توجه می‌کند اما باید بدانید که انجام دادنشان تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی و شادابی و اعتماد به نفس بیشتر شما در روز عروسی‌تان میگذارد.آینه شمعدون همه ی نکات کوچکی که در زیبایی پوست و مو و ظاهرتان در روز عروسی و قبل از پیدا کردن آرایشگاه عروس مهم هستند را برایتان نوشته است تا روز عروسی‌تان از همیشه زیبا‌تر به نظر برسید.

 

ملاقات با متخصص پوست قبل از پیدا کردن آرایشگاه عروس خوب

فرقی نمی‌کند که مشکل پوستتان جوش و آکنه باشد یا علامت های به جا مانده از زخم، اینکه با یک متخصص پوست و مو ملاقات کنید و از او مشورت بگیرید باعث می‌شود که قبل از اینکه دیر شود چاره ای برای مشکلتان پیدا کنید تا کار آرایشگرتان هم آسان‌تر شود و پوست بی نقصی داشته باشید.

آرایشگاه عروس

از یک مرکز لیزر موهای زائد بدن و صورت وقت بگیرید

شاید به نظر بعضی این مورد زیاده روی باشد و هزینه بردار، اما باید بدانید که با چند جلسه چندین سال از موهای زائد راحت خواهید شد. حدود چهار تا شش جلسه برای از بین بردن موهای بدنتان کافی است، این کار باعث می‌شود در طول ماه عسلتان نیز نگرانی در این باره نداشته باشید.

 

دندان‌پزشک را فراموش نکنید

شاید به نظرتان کلیشه به نظر بیاید اما لبخندتان بهترین و زیباترین آرایش شما در روز عروسی‌تان است، وقت جرم گیری یا حداقل استفاده از درمان های خانگی برای سفید کردن دندان هایتان را فراموش نکنید.

آرایشگاه عروس

رنگ موی روز عروسی‌تان را انتخاب کنید

اگر تصمیم دارید موهایتان را هایلایت کنید و یا رنگ موی‌تان را به کلی عوض کنید بهتر است که سه تا شش ماه قبل از عروس رنگ موی انتخابی‌تان را امتحان کنید و یا حداقل از آرایشگرتان مشورت بخواهید که چه رنگی مناسب پوست شماست، اگه برای رنگ لباس یا تاج و یا رنگ گلی که روی موهایتان قرار است به کار برود مشخص شده بهتر است وقتی که به آرایشگر عروس مراجعه میکنید آن‌ها را با خودتان داشته باشید.

 

نظرتان راجع به برنزه شدن چیست؟

معمولاَ برای عروس‌هایی که رنگ پوست سبزه یا گندمگون دارند برنزه کردن توصیه نمی‌شود اما اگر رنگ پوستتان روشن است ممکن است با رنگ لباس عروس‌تان ظاهری رنگ پریده پیدا کنید، یک مرکز مطمئن پیدا کنید و چند ماه قبل از عروسی رنگ موردنظرتان را انتخاب کنید تا نارضایتی های احتمالی‌تان را تصحیح کنید.

آرایشگاه عروس

 

داشتن پوست شاداب  و دندان های سالم در کنار پیدا کردن مدل مو و مدل آرایش عروس از آرزوها و ملزومات ظاهر زیبا در روز عروسی است،پس بهتر است است قبل از پیدا کردن آرایشگاه عروس به فکر انجام دادن این موارد باشید، ما قبل از این نکاتی که باید در زمان پیدا کردن آرایشگاه خیلی خوب عروس به یاد داشته باشید را برایتان نوشته بودیم، به نظرتان چه چیزهای دیگری برای داشتن ظاهر بی نقص در روز عروسی ضروری است؟برایمان بنویسید.

هرچیزی که باید در مورد "آرایش عروس" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *