گل مناسب دسته گل عروس
گل آرایی عروسی

گل آرایی و گل های دسته گل عروس یکی از چیزهای خیلی مهم برگزاری مراسم عروسی و نامزدی است که می‌تواند مراسم شما را از یک جشن ساده و معمولی به یک جشن رویایی و لوکس و رمانتیک تبدیل کند، اولین چیزی که در بدو ورود مهمان ها به تالار عروسی به نظر می‌رسد زیبایی گل های به کار رفته در تزیینات و دکوراسیون عروسی شما است پس بهتر است با دانش و فکر کافی به سراغ انتخاب گل برای عروسی‌تان بروید و همه چیز را به تشریفات و گل فروشی نسپارید تا یک عروسی رویایی و رمانتیک مطابق سلیقه‌تان داشته باشید. اگر شما هم مثل خیلی از عروس های دیگر هیچ ایده و دانشی از انواع گل مناسب دسته گل عروس ندارید این نوشته برای شماست. در نوشته های قبلی برایتان از نکات مهم انتخاب دسته گل خاص عروس گفته بودیم و حالا  آینه شمعدون راهنمای جامع انتخاب گل مناسب عروسی و گل مناسب دسته گل عروس برای هر فصل را برایتان نوشته تا متناسب با سلیقه و بودجه تان گل محبوبتان را انتخاب کنید.

 گل مناسب دسته گل عروس: فصل بهار

گل رز مینیاتوری: گل های رز مینیاتوری از دسته گل هایی هستند که تقریباً در همه ی فصول سال می‌توانید پیدایشان کنید، در فصل بهار برای اینکه با تازگی و طراوت بهاری هماهنگ شوید می‌توانید از رنگ های صورتی و بنفش کم رنگ این گل زیبا استفاده کنید.

گل کوکب: گل های کوکب انواع مختلفی دارند و نوع گل کوکب مناسب دسته گل عروس، کوکب زینتی پرپر است که در فصل بهار در همه گل فروشی ها پیدا می‌شود، این نوع گل تنوع رنگی زیادی برای دسته گل عروس دارد و از نظر قیمت هم ارزان و مناسب است.

 

 

لیسیانتوس : این نوع گل یکی از زیباترین و رویایی ترین گل هایی‌ست که می‌توانید برای تزیین میز عروسی و دسته گل‌تان از رنگ های سفید و لیمویی و زرد آن استفاده کنید که با گلبرگ های نازک و قیمت اندکش دل هر عروس و دامادی را می‌برد.

گل ارکیده: اگر قصد برگزاری یک مراسم لوکس و زیبا هستید، گل ارکیده خاص ترین گلی است که می‌توانید برای دسته گل عروسی‌تان آن را انتخاب کنید، البته این نوع گل ماندگاری زیادی ندارد و همینطور از نظر قیمت از بقیه گل ها گران تر است.

گل مناسب دسته گل عروس

 

گل مناسب دسته گل عروس:فصل تابستان

نرگس درختی: اگر مجذوب معصومیت و سادگی که گل نرگس به ظاهرتان در روز عروسی شما می‌دهد شده اید، ولی مراسم عروسی‌تان در فصل گرم برگزار می‌شود که در آن خبری از نرگس های زمستانی نیست، پیشنهاد ما به شما گل نرگس درختی است.

گل مناسب دسته گل عروس

گل صد تومانی: یکی از رایج ترین انتخاب عروس و داماد ها برای دسته گل عروسیگل های صد تومانی هستند، که با ظاهر پر برگشان حجم گل‌های به کار رفته در گل آرایی مراسم عروسی‌تان را دو چندان می‌کند.یک  نکته ی جالب در مورد گل های صد تومانی این است که نباید فریب اسم این گل را خورد، عنوان “صد تومانی” به این دلیل است که در روزگار قدیم که این نوع گل به تازگی به بازار آمده بود، قیمتش صد تومان و از بقیه گل ها گران تر بود و به مرور به همین اسم بین مردم شناخته شد. اگر به گل های صد تومانی علاقه دارید اما متناسب با بودجه شما نیستند می‌توانید از جایگزین ارزان تر این گل ها، یعنی گل های آلاله استفاده کنید که ظاهراَ شبیه به هم هستند.

گل مناسب دسته گل عروس

گل مناسب دسته گل عروس: فصل پاییز

گل آلسترومریا: این نوع گل ها تنوع رنگی زیادی دارند و تقریباَ شبیه ترکیب گل های شیپوری و نرگس هستند. قیمت نسبتاَ مناسبی دارند و با سلیقه ی اکثر عروس ها هماهنگند. از این نوع گل در فصل های بهار و تابستان هم می‌توانید استفاده کنید.

گل مناسب دسته گل عروس

گل زبان در قفا: این نوع گل مناسب دسته گل های رویای با تم رنگی آبی و بنفش با مدل های آبشاری و آویزان است.

گل مناسب دسته گل عروس

گل داودی: این گل ظاهری شبیه به گل کوکب دارد و اگر به ظاهر گل های کوکب علاقه دارید و  عروسی‌تان در پاییز است می‌توانید از گل داودی استفاده کنید.

گل مناسب دسته گل عروس

گل مناسب دسته گل عروس: فصل زمستان

گل شیپوری: انتخاب چند ساقه گل شیپوری سفید برای یک دسته گل تمام سفید یک انتخاب شیک و رویایی برای عروسی های زمستانی است.

گل مناسب دسته گل عروس

گل های یاسمن: این شکوفه های خوشبو و کوچک برای تکمیل دسته گل عروس خانوم های ساده پسند انتخاب مناسبی هستند.گل مناسب دسته گل عروس

 

 

گل آلسترومریا: برای دسته گل های زمستانی می‎توانید از رنگ های بنفش و سفید این نوع گل استفاده کنید.

جشن عروسی شما در کدام فصل است و به کدام یک از گل های بالا علاقه دارید؟ ایده ی دیگری برای انتخاب گل مناسب دسته گل عروس دارید که به بقیه عروس‌ها کمک بکند؟ برایمان بنویسید.

هرچیزی که باید در مورد "گل آرایی عروسی" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *