کفش عروس پاشنه تخت
لباس عروس

هیچ الزامی وجود ندارد که شما صرفاَ به این خاطر که فکر می‌کنید کفش‌ عروس پاشنه کوتاه مجلسی نیستند و یا از شکوه و زیبایی شما در روز عروسی‌تان کم می‌کند مثل بیشتر عروس‌ها کفش‌های پاشنه بلند بپوشید و انتخاب‌تان برای کفش عروسی را محدود به کفش‌های پاشنه بلند عروسی کنید، ، مدل‌ کفش پاشنه تخت عروس آنقدر متنوع هستند که میتوانید با هر سلیقه‌ای مدل محبوبتان را پیدا کنید، از خانم‌هایی با روحیه اسپرت و ورزشی گرفته تا آن‌هایی که عاشق این هستند که روز عروسی‌شان شبیه پرنسس‌ها بشوند. فرقی نمی‌کند که می‌خواهید عروسی‌تان را در فضای باز برگزار کنید و به همین علت تصمیم به خرید کفش عروس پاشنه کوتاه گرفته اید، و یا صرفاَ می‌خواهید یک جفت کفش عروس پاشنه تخت برای رقصیدن و جنب و جوش همراهتان داشته باشید، قطعاَ مدل مورد علاقه‌تان را در این نوشته پیدا خواهید کرد.

صندل‌های عروسی

قطعاَ نمی‌توانید این را انکار کنید که صندل‌‌ها از راحت ترین پاپوش‌هایی هستند که میتوانید پیدا کنید!  و اصلاَ نگران این نباشید که با ظاهر زیبا و مجلل شما هماهنگ نیستند، مطمئنیم که این دو مدل دید شما به صندل‌های عروسی را به کلی عوض خواهد کرد. به علاوه اینکه صندل‌های ساده سفید  یک گزینه مناسب برای عروسی‌های فضای باز و ساحلی هستند.

کفش عروسی پاشنه کوتاه

 

کفش عروسی پاشنه کوتاه

کفش عروس پاشنه کوتاه گیپور

گیپور و پارچه‌های شبیه به آن یکی از گزینه‌های محبوب برای کفش مجلسی بدون پاشنه هستند. یک انتخاب کلاسیک و زیبا!

 

کفش مجلسی پاشنه کوتاه

کفش عروسی پاشنه کوتاه

 

 

کفش‌های باله

مدل کفش عروس با الهام از بالرین‌ها یک انتخاب عروسکی و رمانتیک برای روز عروسی شماست، می‌توانید برای انتخاب کفش‌تان از مدل‌هایی انتخاب کنید که فقط فرم کفش‌های باله را دارند و یا می‌توانید جسارت بیشتری خرج بدهید و از روبان‌هایی که تا روی ساق پای شما می‌آیند انتخاب کنید.

کفش مجلسی پاشنه کوتاه

کالج سفید یا کرم

یک ظاهر رسمی و شیک! اگر از خانم‌هایی هستید که با کفش‌های کالج راحت هستید باید بدانید که مدل‌هایی از این کفش رسمی و زیبا وجود دارند که می‌توانند به عنوان یک کفش عروس پاشنه کوتاه در نظر گرفته شوند.

کفش عروس پاشنه تخت

کفش عروس پاشنه تخت با مدل گیوه

گیوه‌ها و کفش‌های پاشنه تختی که مدل‌های ساده دارند و در ساختشان بیشتر از قلاب دوزی و کنف استفاده شده می‌توانند یک انتخاب عالی برای عروس‌هایی باشند که سبک بوهو را می‌پسندند.

کفش مجلسی پاشنه کوتاه

 

کفش مجلسی پاشنه کوتاه

کفش عروس ساده با مروارید یا اکلیل

می‌توانید از کفش‌های عروسکی ساده استفاده کنید و با مروارید و اکلیل به سلیقه خودتان آن را تزیین کنید. همچنین برای دانستن راهکار‌های مختلف برای تزیین کفش عروس حتما این مطلب را بخوانید.

کفش عروسی پاشنه کوتاه

 

کفش عروس پاشنه تخت

کفش‌های طلایی و نقره‌ای

انتخاب رنگ‌های یکدست طلایی و نقره‌ای برای یک عروسی مدرن و امروزی می‌تواند جسارت شما را نشان بدهد، مخصوصاَ اگر بخواهید از مدل‌های پاشنه تخت انتخاب کنید.

کفش عروسی پاشنه کوتاه

 

کفش عروس پاشنه تخت

کفش‌های اسپرت

یکی از جالب‌ترین گزینه‌ها برای کفش عروس پاشنه کوتاه، این کتونی‌های سفید و اکلیلی هستند! البته با انتخاب این مورد باید دور گزینه مجلسی بودن را خط بکشید!

کفش عروس پاشنه تخت

کدام یک از مدل‌های بالا بیشتر مورد پسند شما است؟ برایمان بنویسید.

 

هرچیزی که باید در مورد "لباس عروس" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *