تست متن جایگزین
آرایش عروس

تاج گل عروس انتخابی زیبا و رویایی برای شماست اگر علاقمند به عروسی هایی با تم طبیعت و یا عروسی با سلیقه خاص و یکتا و ساده باشید. اگر تصمیم گرفته اید روز عروسی یا نامزدی‌تان تاج گل داشته باشید اما نمی‌دانید که کدام مدل موی عروس با گل طبیعی مناسب است این نوشته برای شماست.آینه شمعدون همه سوالهای شما درباره مدل موی عروس با گل طبیعی یا تاج گل و انواع شینیون ها را جواب می‌دهد.

 

چه گلی مناسب مدل موی عروس با گل طبیعی است؟

از تاج های گل کامل تا تاج گل های نصفه و از گل های بزرگ و پرحجم تا شکوفه های کوچک، بالاخره گلی پیدا می‌شود که مناسب مدل شینیون با گل طبیعی باشند، بعضی ها فکر می‌کنند که مدل موی عروس با گل طبیعی یا تاج گل تنها موهای باز و مجعد است اما حتی شینیون های کاملا بسته هم با بعضی از تاج گلها هماهنگ هستند. باید حواستان باشد که تاج گل سر عروس فقط باید نکته ی مکملی برای زیبایی مدل موی عروس باشد و نه مرکز توجه، پس به رنگ و اندازه تاج گل دقت کنید. باید مدل موی عروس جوری باشد که بتوانید بدون تاج گل هم زیبا به نظر برسد. می‌توانید مدل موهایتان را طوری انتخاب کنید برای اول مراسم تاج گل داشته باشید و بعد آن را کنار بگذارید.

مدل موی عروس با گل طبیعی

چه رنگ مویی برای تاج گل بهتر است؟

تقریبا همه‌ی رنگ موها با تاج گل بسیار زیبا می‌شوند، بستگی به این دارد که بخواهید تاج گلتان جلوه ی بیشتری بر روی موهایتان داشته باشد و یا رنگی که با رنگ موهایتان هارمونی زیبا و کمرنگی ایجاد کنید. برای موهای قهوه ای رنگ های زرد،قرمزو کرم و برای موهای روشن از رنگ های صورتی کمرنگ یا لیمویی و سفید استفاده کنید.

مدل موی عروس با گل طبیعی

تاج گل را چجور باید روی مدل موی عروس قرار داد؟

اکثر تاج گل‌ها با حلقه دورشان بر روی سر قرار می‌گیرند اما حواستان باشد که علاوه بر آن با چند سنجاق مویی آن را روی مدل موهایتان ثابت کنید. بعضی از تاج گلهای نیمه به‌صورت کج و مورب روی سر قرار می‌گیرند، برای این نوع تاج گلها مدل موهایی که در یک طرف سر درست شده مناسب ترند. به طور کلی در مدل موی عروس با گل طبیعی می‌توانید گل ها را پشت شینیون،کنار گوش،بین موها ، روی تور، بدون تورو …قرار بدهید، فقط فراموش نکنید که قبل از عروسی مدل های گلتان را به آرایشگاه نشان بدهید و از او مشورت بخواهید.

مدل موی عروس با گل طبیعی

مدل موی عروس با گل طبیعی یکی از ترند های دنیای عروسی های امروز است، و با تنوع بسیار زیادش تقریبا به سلیقه ی همه هماهنگ است،ما در مطالب قبل نحوه انتخاب کردن تاج گل سر عروس را نیز برایتان نوشته ایم. اگر شما هم دوست دارید از این ایده های رویایی استفاده کنید اما مردید بدانید که هیچ محدودیتی وجود ندارد، به حرف دلتان گوش کنید و دست به کار شوید.

هرچیزی که باید در مورد "آرایش عروس" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *