کارت دعوت عروسی
کارت دعوت عروسی

خرید کارت دعوت عروسی یکی از کارهای بامزه ای است که عروس و داماد با یکدیگر به آن مشغول می‌شوند. انتخاب یک کارت از بین رنگ ها و مدل های مختلف برای همه جذاب است. اما این تنوع ممکن است شما را گیج و سردرگم کند. برای اینکه راحت تر بتوانید کارت عروسی خود را انتخاب کنید، راهنمای آینه شمعدون را از دست ندهید.

 

انواع مدل های کارت دعوت عروسی

مهمترین هنگام انتخاب کارت عروسی، انتخاب مدل اصلی آن است. باید انتخاب کنید که دوست دارید کارت عروسی شما فانتزی باشد یا رسمی؟ از جنس کاغذ باشد یا چوب یا شیشه؟ در مورد رنگ آن هم باید تصمیم بگیرید. اکثر کارت ها به رنگ های سفید و کرم و طلایی هستند اما دلیلی ندارد که شما هم مانند همه از این رنگ ها استفاده کنید. میتوانید با توجه به سلیقه و تم عروسی خودتان رنگ های متفاوتی استفاده کنید.

کارت عروسی

نام آشنایان را با خط خوش بنویسید

کارت عروسی یکی از وسایلی است که معمولا فامیل هایتان به عنوان یک یادگاری از عروسی شما همیشه نگه می‌دارند. چه بهتر که این یادگاری از هر نظر زیبا و بدون نقص باشد. بنابراین برای نوشتن اسم اقوام و آشنایانتان سلیقه به خرج بدهید. اگر دست خط خوبی ندارید، از کسی که خط زیبایی دارد بخواهید نام ها را روی کارت بنویسد. بعد از آن هم میتوانید با نقاشی و برچسب های کوچک، کارت عروسی خود را زیبا تر کنید.

برای هرکس لحن خاص داشته باشید

تقریبا بر روی تمام کارت های دعوت عروسی این جمله به چشم می‌خورد: “جناب آقای کریمی و خانواده‌ی محترم” اگر می‌خواهید از بقیه تمایز داشته باشید، برای دوستان نزدیکتان لحنی صمیمی تر داشته باشید و تنها برای بزرگتر ها و اقوام دور از الفاظ رسمی استفاده کنید. مثلا اگر قرار است دوست صمیمی خود را به عروسی دعوت کنید می‌توانید این جمله را بنویسید: “سارای دوست داشتنی و همسر گرامی”

کارت دعوت عروسی

متن روی کارت را خودتان بنویسید.

متنی که روی کارت دعوت عروسی شما نوشته می‌شود تا سال ها در ذهن شما می‌ماند. چه بهتر که از متن های آماده استفاده نکنید و چیزی بنویسید که بیانگر احساسات واقعی خاص شماست. با یکدیگر در مورد آن مشورت کنید و سعی کنید خودتان آن را بنویسید. اگر شعر عاشقانه ای هست که هردو آن را دوست دارید، بهترین جایی که می‌توانید آن را ثبت کنید همان کارت عروسی شماست.

در یاد ها باقی بمانید

نکته‌ی آخر اینکه به یاد داشته باشید هرکس در طول زندگی خودش بارها و بارها به مراسم عروسی مختلف دعوت می‌شود و کارت های دعوت زیادی را تحویل می‌گیرد. سعی کنید تا کارت عروسی شما متفاوت از بقیه باشد تا در یاد همه باقی بماند. برای ما بنویسید که شما چه کارت عروسی را ترجیح می‌دهید؟ کدام کارت دعوتی که تحویل گرفتید بیشتر از همه دوست داشتید و هرگز فراموش نمی‌کنید؟

 

 

هرچیزی که باید در مورد "کارت دعوت عروسی" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *