فرمالیته عروس و داماد
عکاسی و فیلم برداری

اگر در شرف ازدواج هستید احتمالا در مورد عکاسی فرمالیته عروسی شنیده‌اید. برنامه‌ریزی برای عروسی کاری مشکل است و همه‌ی مراحل عروسی هزینه‌بر هستند. بنابراین بسیاری تصمیم می‌گیرند عکاسی فرمالیته عروسی نداشته باشند اما عکاسی فرمالیته عروسی مزایایی هم دارد. فرمالیته عروس و داماد این شانس را به شما می‌دهد که هیجان و شادی پیش از مراسم ازدواج با فردی که دوستش دارید را ثبت کنید. البته این تنها مزیت عکاسی فرمالیته عروسی نیست و آشنایی با عکاس و راحت و بی‌تکلف بودن مقابل دوربین از دیگر مزایای فرمالیته عروس و داماد هستند. اگر هنوز تردید دارید که در پکیج عکاسی عروسی فرمالیته بگیرید یا نه به شما پیشنهاد میکنیم حتما این متن را بخوانید.

عکاسی فرمالیته عروسی؛ راهی برای جشن گرفتن عشق 

عکاسی فرمالیته عروسی کمی پیش از عروسی اتفاق می‌افتد و به شما یادآوری می‌کند در آستانه‌ی یکی از مهم‌ترین اتفاقات زندگی‌تان هستید و بهتر است از تک‌تک لحظات این اتفاق مهم عکس به یادگار داشته باشید. حرف‌هایی مثل اضافی و بی‌دلیل بودن فرمالیته عروس و داماد را کنار بگذارید چرا که هر زوجی لیاقت داشتن عکس‌هایی که یک عکاس حرفه‌ای گرفته را دارد تا بعدها بتواند از تماشای آن‌ها لذت ببرد. احتمالا پیش از عروسی اهمیت داشتن عکاسی فرمالیته عروسی را درک نمی‌کنید و هزینه‌ها و برنامه‌ریزی سرسام‌آور شما را به حذف هر آیتم ممکنی سوق می‌دهد اما با گذشت چند سال از نداشتن فرمالیته عروس و داماد پشیمان خواهید شد.

فرمالیته عروس و داماد ساحلی

می‌توانید برای موقعیت‌های مختلف عکس داشته باشید

یکی دیگر از دلایل اهمیت فرمالیته عروس و داماد استفاده از عکس‌هایتان در موقعیت‌های مختلف است. می‌توانید برای طراحی کارت دعوت عروسی‌تان از عکس‌های فرمالیته‌تان استفاده کنید، همچنین می‌توانید عکس‌هایتان را روی شاسی بزنید و به عنوان گیفت به بعضی از مهمان‌هایتان بدهید. قرار دادن عکس‌ها در شبکه اجتماعی و یا حتی درست کردن وبسایت برای عروسی‌تان از مواردی هستند که کاربردی بودن عکاسی فرمالیته را نشان می‌دهند. برای همه‌ی موارد ذکر شده داشتن عکس‌هایی حرفه‌ای از فرمالیته عروس و داماد بهتر از انتخاب چند عکس بی‌کیفیت از تلفن همراه‌تان است.

می‌توانید جلوی دوربین بودن را تمرین کنید

یکی از دشواری‌های روز عروسی عادت کردن به دوربین و یادگرفتن پزهای ایستادن و راحت خندیدن برای عکاس است. ایستادن با ژست‌های مختلف و گرفتن چندین عکس از زوایای مختلف با راهنمایی‌های عکاس آن قدر هم که به نظر می‌رسد ساده نیست و اگر تجربه‌ای این چنینی نداشته باشید در روز عروسی کمی خسته می‌شوید. بنابراین فرمالیته عروس و داماد بهترین فرصت برای یادگیری و تمرین این ژست‌ها و راحت بودن جلوی دوربین عکاس است تا در روز عروسی شگفت‌انگیزترین و زیباترین عکس‌ها را داشته باشید. همچنین اگر می‌خواهید عکس‌ عروسی خاص و ژست عکاسی جدید داشته باشید حتما این مطلب را بخوانید.

عکاسی فرمالیته عروس و داماد

با عکاس بیشتر آشنا می‌شوید

عکاس فردی است که احتمالا پس از همسرتان  بیشترین وقت را در روزی عروسی را با او سپری خواهید کرد و سایه‌به‌سایه همه‌جا همراه شما می‌آید. عکاس‌ها پیش از حاضر شدن، در مراحل اولیه حاضر شدن، جشن، عکس‌های خانوادگی، بریدن کیک و دیگر مراحل همراه شما هستند و داشتن رابطه‌ای خوب و صمیمی با آن‌ها اهمیت زیادی دارد. فرمالیته عروس و داماد فرصت بسیار مناسبی برای آشنا شدن با عکاس، گفتن و خندیدن و راحت و خودمانی شدن است که به شما کمک می‌کند در روز عروسی آرام‌تر باشید.

فرمالیته عروس و داماد

می‌توانید سنت‌شکنانه عمل کنید

شکی نیست که همه عکس‌های عروسی را راهی برای ثبت این روز خاطره‌انگیز می‌دانند. اما بسیاری از زوج‌ها معتقدند عکاسی فرمالیته عروسی تصویری نزدیک‌تر به واقعیت از آن‌ها ارائه می‌دهد. در واقع به زبان ساده، فرمالیته عروس و داماد می‌تواند شما را در استایل روزمره و در حال وقت‌گذرانی با فرد موردعلاقه‌تان ثبت کند. همچنین شما این امکان را دارید که محل و لباس‌ها را خودتان انتخاب کنید. بنابراین این عکس‌ها چه در شهری دیگر و کنار دریا، جنگل و… ثبت شوند و چه در خانه روی مبل دست در دست هم، تبدیل به مجموعه‌ای خاطره‌انگیز می‌شوند که برای شما معنی‌دار هستند و سال‌های سال با دیدن آن‌ها لذت خواهید برد و این روزها را به یاد می‌آورید.

فرمالیته عروس و داماد

خیلی از عروس‌ها فکر می‌کنند که فرمالیته عروسی تنها یک خرج اضافی است و آن را از برنامه‌هایشان حذف می‌کنند اما تجربه عروس‌های آینه شمعدون نشان داده که همه‌ی عروس و دامادهایی که عکاسی فرمالیته داشته‌اند آن را یکی از زیباترین روز‌های با هم بودنشان می‌دانند و به بقیه عروس‌ها هم پیشنهاد می‌کنند که در مورد فرمالیته صرفه‌جویی نکنند و حتما آن را برگزار کنند.

به نظر شما چطور؟ آیا تصمیم به برگزاری فرمالیته دارید یا نه؟ ما در آینه شمعدون خوشحال می‌شویم که نظراتتان را بخوانیم

درحال ارسال
User Review
۳.۶۷ (۳ امتیاز)

هرچیزی که باید در مورد "عکاسی و فیلم برداری" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *