لباس عروس رویایی
لباس عروس

احتمالا‌ از پوشیدن لباس عروس‌های متعدد خسته شده و بعد از پرو لباس عروس‌های مختلف و دیدن این که هیچ کدام از لباس‌ها حتی به لباس عروس رویایی شما هم نزدیک نبوده ناامید شده‌اید و حتی ممکن است دچار تردید بشوید که لباس عروس رویایی شما اصلا وجود ندارد! اما نگران نباشید، یک نفس عمیق بکشید و مطمئن باشید که راهنمایی‌های ما حتما به شما کمک خواهد کرد.

 

بیش از حد نگران سایز لباس عروس‌تان نباشید

تقریبا بعید است که یک لباس عروس نمونه کاملا اندازه‌‌ی شما باشد؛ بنابراین بهتر است  ابتدا با توجه به فرم بدنتان لباس عروس متناسب با اندامتان را انتخاب کنید و هنگام پرو لباس عروس تمام توصیه‌های مشاور مزون عروسی را جدی بگیرید و تمام ایراد ها و مشکلاتی که با لباس‌تان دارید را به او گوشزد کنید،‌ مشاور مزون دوخت لباس عروسی روش‌های مختلفی دارد برای این که با تغییراتی مدل لباس عروس شما را تبدیل به همان چیزی بکند که در ذهنتان دارید.

لباس عروس رویایی

مهمترین ویژگی را انتخاب کنید و بقیه را فراموش کنید

احتمالا لیستی از ویژگی‌های لباس عروس مورد نظرتان دارید و عکس لباس عروس رویایی تان همیشه همرهتان هست،‌ ولی متاسفانه ‌ممکن است لباس عروسی با ویژگی‌های مورد علاقه شما در دسترس شما  و بین مزون‌های لباس عروسی که از آن‌ها انتخاب می‌کنید وجود نداشته باشد. پس زمانی که احساس کردید نمی‌توانید بین لباس‌هایی که می‌بینید انتخابی انجام دهید به لیست‌تان برگردید و مهمترین ویژگی لباستان را انتخاب کنید وهنگام خرید یا اجاره لباس عروس فقط  روی همین ویژگی تمرکز کنید. مثلا ممکن است لباس عروس با دامن ماهی و مدل آستین کاپ وجود نداشته باشد، یا ممکن است بخواهید یک لباس عروس ساده و یا لباس عروس پوشیده بخرید، پس باید از بین فاکتور های مختلف، ویژگی که برایتان مهم‌تر است را  انتخاب کنید. اینطوری با مجموعه‌های بزرگتر و گزینه‌های بیشتری برای انتخاب مدل لباس عروس خواهید داشت.

لباس عروس رویایی

در انتخاب مدل لباس عروس اولویت اول با حس و بعد با ظاهرتان است

ایرادهای  بنی اسرائیلی را کنار بگذارید و روی حسی که دوست دارید لباس عروس به شما بدهد بیشتر متمرکز شوید. مهم این نیست که در نهایت یک لباس عروس جدید و مد روز بخرید، مهم نیست که لباس عروس ارزان و یا گران قیمت بخرید! تنها چیزی که مهم است این است که شما در لباستان احساس زیبایی کنید.

تعداد همراهان‌تان را کم‌تر کنید

ممکن است یکی از دلایلی که تصمیم گیری را برای شما سخت کند لباس عروس نباشد بلکه یکی از همراهان‌تان باشند. هر چقدر گروهی که با خود به مزون لباس عروس برای انتخاب می‌برید بزرگ‌تر باشد نظرات متفاوت بیشتری دریافت می‌کنید و کاربرای شما سخت تر می‌شود و استرس‌تان هم افزایش پیدا می‌کند. توصیه می‌کنیم برای انتخاب لباس‌تان یکی از اعضای خانواده و یک یا دو نفر ازدوستان‌تان که واقع‌بین هستند و به سلیقه‌شان اعتماد دارید ببرید و می‌بینید که راحت‌تر لباس رویایی تان را انتخاب می‌کنید  و پیدا کردن بهترین لباس عروسی برای شما راحت تر می‌شود.

 

 

از شبکه‌های اجتماعی فاصله بگیرید

اینترنت و اینستاگرام  و پینترست یک راه فوق‌العاده برای پیدا کردن عکس لباس عروس دلخواه و دیدن مدل‌‌های لباس عروس مختلف و یافتن ایده برای لباس عروس جدید است ، ولی در نهایت گشتن بیش از اندازه باعث عصبی شدن شما می‌شود. ممکن است در شبکه‌های مجازی لباس عروس رویایی تان را ببینید که کاملا با معیارهای شما متفاوت باشد ولی اصلا نتوانید آن لباس را در مزون‌های لباس عروس محل زندگی‌تان پیدا کنید، پس بهتراست از این شبکه‌ها فقط برای ایده گرفتن ستفاده کنید و حواستان باشد که در دام مقایسه لباس عروس خودتان با عکس‌های لباس عروس اینترنتی نیفتید.

ایده‌آل گرایی را کنار بگذارید تا لباس عروس رویایی خودتان را بیابید

بگذارید رک به شما بگوییم، هیچ لباس عروسی وجود ندارد که تمام انتظارات شما را برآورده کند، وقتی می‌بینید که نمی توانید مدل لباس عروس بدون عیب و نقص پیدا کنید ایده‌‌آل گرایی را کنار بگذارید و به حستان گوش بدهید و ببینید با کدام یک از لباس عروس‌ها خوشحال ترهستید و حس بهتری  نسبت به آن دارید.

لباس عروس رویایی

هرچیزی که باید در مورد "لباس عروس" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *