تشریفات عروسی ارزان قیمت
تشریفات

انتخاب یک تشریفات عروسی خوب و با کیفیت یکی از مواردی است که می‌تواند کیفیت برگزاری مراسم عروسی شما را به‌یاد ماندنی و فوق العاده بکند، و به این دلیل که برای بستن قرارداد با یک موسسه تشریفات عروسی نمی‌توانید به آگهی و تبلیغات در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی اعتماد کنید و برگزاری مراسم عروسی‌تان را به آن‌ها بسپارید، موسسه‌های تشریفات این گزینه را برای مشتری‌های احتمالی‌شان در نظر گرفته‌اند که بتوانند در مراسم‌ عروس و دامادهای دیگر آن تشریفات شرکت کنند، تا خود مشتری‌ها از نزدیک کیفیت کار تشریفات را بسنجند. ما قبل‌تر برایتان از نکاتی که برای انتخاب یک تشریفات عروسی خوب در نظر داشته باشید، نوشته بودیم و حالا به‌صورت کامل‌تر مواردی که باید در زمانی که برای بازدید تشریفات می‌روید، در نظر داشته باشید را جمع‌آوری کرده‌ایم.

 

تزیین سفره عقد تشریفات عروسی شما چگونه است؟

فرقی نمی‌کند که شما از قبل عقد کرده باشید یا نه، معمولاَ موسسات تشریفات عروسی یک سفره عقد با تزیینات خاص در گوشه ای از تالار یا عقد شما برپا می‌کنند، ثمره این  سفره عقد برای آلبوم عکاسی شما عکس‌های زیبا و به یاد ماندنی بسیاری است، چرا که همیشه قبل از شروع شدن جشن مراسم عقد فرمالیته برگزار می‌شود و در آن زمان است که آرایش شما و خانواده‌تان دست نخورده است و همه چیز در بهترین حالتش است، پس بهتر است دقت کنید که تزیین سفره عقد باب میل شما باشد، اگر از تزیین سفره عقد تشریفاتی خوشتان نیامد ، از آن‌ها بپرسید که آیا می‌توانند از تزیینات مطابق سلیقه شما استفاده کنند و یا از سبک‌هایی مثل روستیک یا بوهو برای تزیین سفره عقد الهام بگیرند یا نه.

تمیز بودن ظروف پذیرایی

معمولاَ عروس  و دامادها در بازدید تشریفات مجالس عروسی به این مورد توجه نمی‌کنند، اما باید بدانید حتی یک لکه روی یک ظرف هم می‌تواند تاثیر بدی بر حس  و دید مهمان‌های شما داشته باشد. پس بهتر است تا جایی که می‌توانید روی این مورد تاکید کنید.

تشریفات عروسی ارزان قیمت

تازگی گل و شیرینی‌ها

بعضی از تشریفات‌های نامعتبر ممکن است به شما قول استفاده از شیرینی‌های با کیفیت از قنادی‌های معروف را بدهند اما در نهایت شیرینی‌ که در عروسی شما سرو می‌شود کهنه و بی‌کیفیت باشد، بنابراین کیفیت شیرینی از چیز‌هایی است که حتماَ باید در بازدید تشریفات امتحان کنید. در چک کردن گل‌آرایی باید به این دقت کنید که گل‌ها پلاسیده نباشند و برای همان روز باشند، حجم گل‌آرایی و تعداد گلدان‌ها بسته به منو انتخابی شما دارد پس بهتر است در مراسمی برای بازدید تشریفات بروید که به بودجه و منوی انتخابی شما نزدیک‌تر باشد.

ورودی تالار

اولین چیزی که مهمان‌ها در بدو ورود به جشن شما می‌بینند ورودی تالار است، این که برای ورودی شما از شمع آرایی یا گل آرایی و یا طاق‌های چوبی استفاده بشود کاملاَ بسته به سلیقه شما دارد، از قبل ایده‌هایتان را در نظر داشته باشید و با مدیریت و مشاور تشریفاتی مشورت بگیرید. مهم نیست که شما می‌خواهید یک تشریفات عروسی ارزان قیمت انتخاب کنید یا خیر! همیشه این نکته در ذهن داشته باشید که اولویت‌هایتان چیست، چرا که برای مثال می‌توانید تنوع منوی شام‌تان را کم کنید ولی دکور و گل آرایی لوکس‌تری داشته باشید.

جایگاه عروس و داماد

قبل‌تر برایتان نوشته بودیم که این مورد از مهم‌ترین نکات است! حواستان به جایگاه عروس و داماد باشد، کیفیت گل‌آرایی و نورپردازی جایگاه عروس و داماد یک نکته مهم است، چرا که نیمی از عکس‌های شما در مراسم عروسی در این جایگاه از شما گرفته می‌شود.

تشریفات عروسی ارزان قیمت

تشریفات عروسی شما چه خدماتی برای رقص عروس و داماد ارائه می‌دهد؟

رقص عروس  و داماد از دقایقی است که چشم همه مهمان‌ها به شما دوخته شده و همه با دوربین و گوشی‌های موبایلشان منتظر این هستند که شاهد رقص شما و همسرتان باشند. معمولاَ یک تشریفات عروسی ارزان قیمت تنها گزینه نورپردازی را به شما می‌دهد اما باید بدانید که استفاده از بخار یخ خشک از مواردی است که می‌تواند فیلم رقص شما را زیبا تر کند، بخصوص اگر خوب رقص‌تان را تمرین نکرده باشید!

تشریفات عروسی ارزان قیمت

آیا تشریفات عروسی شما جایگاه خاصی برای برش کیک در نظر دارد؟

باید این را بررسی کنید که آیا جایگاه خاصی برای کیک در نظر گرفته شده یا نه، معمولاَ یک تشریفات عروسی ارزان قیمت کیک را بر روی همان میز روبروی جایگاه عروس  و داماد سرو می‌کند، اما در عروسی‌های لوکس تر برای برش کیک مراسم و آیین خاص‌تری در نظر گرفته می‌شود.

تشریفات عروسی ارزان قیمت

چه خدماتی که برای ورود و یا خروج عروس و داماد ارائه می‌دهند؟

استفاده از مواردی مثل آتش بازی و روشن کردن فشفشه‌ها از خدمات مشترک تشریفات عروسی ارزان قیمت است، اما برای بعضی  عروس  و داماد‌ها که می‌خواهند ورود یا خروج‌شان را به‌یاد ماندنی تر کنند، می‌شود از مورادی مثل رها کردن بادکنک و یا رها کردن کبوتر‌های سفید و … استفاده کرد.

بعد از چک کردن همه‌ی این موارد به مشاور تشریفات بگویید که  از عروس  و داماد درخواست کند که چند دقیقه‌ای وقتشان را به شما بدهد. از عروس  و داماد بپرسید که میزان رضایشان از برخورد پرسنل و یا کیفیت غذا و پذیرایی را به شما بگویید. البته می‌توانید سوال‌هایی از این قبیل را از والدین عروس و داماد نیز بپرسید، چرا که شاید عروس و داماد آنقدر سرشان شلوغ باشد و سرگرم پایکوبی و جشن باشند که هنوز به این موراد توجه نکرده اند.

فرقی نمی‌کند که شما برای بازدید یک تشریفات عروسی ارزان قیمت می‌روید یا نه، با در نظر گرفتن این موارد سطح استانداردهای آن تشریفات را بررسی می‌کنید و در نتیجه تصمیم‌گیری بهتری خواهید داشت.

هرچیزی که باید در مورد "تشریفات" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *