کیف و کفش عروس

آیا برای عروسی خود به کیف دستی عروس نیاز داریم؟ چرا؟ چطور می‌توانیم کیف دستی عروسی خود را طوری انتخاب کنیم که هم ظاهرمان را کامل کند و هم یک وسیله کاربردی برایمان باشد؟ آینه شمعدون پاسخ تمام این سوال ها را در این نوشته برایتان جمع آوری کرده است.

انتخاب کیف دستی عروس شاید موضوع کم اهمیتی به نظر برسد اما عنصری اساسی است که با انتخاب آن میتوانید ظاهر خود را در روز عروسی کامل کنید. درست است که با وجود دسته گل عروسی شاید مسخره به نظر برسد که چیز دیگری هم در دست داشته باشید اما به کیف دستی عروس به این دید نگاه کنید که تمام اشیای جادویی که در طول جشن به آن ها نیاز پیدا می‌کنید را می‌توانید در کنارتان داشته باشید، علاوه بر این می‌توانید برای بعضی عکس ها کیفتان در دست داشته باشید و در بقیه مواقع آن را به شخص قابل اعتمادی بسپارید. پس نگرانی هایتان را کنار بگذارید و انتخاب هیجان انگیزی که با آن می‌توانید جلوه ی بیشتری به لباس و کفشتان بدهید را شروع کنید.

کیف دستی عروس

در انتخاب کیف دستی عروس به سایز آن دقت کنید

سایز کیف دستی شما نباید بزرگ باشد،اندازه ای استاندارد است که بدون سختی در دستتان جا بشود و از طرف دیگر بتوانید وسایل ضروری‌تان را در آن جا بدهید، وسایلی مثل:

  • دستمال کاغذی
  • پدبهداشتی
  • نخ دندان
  • رژ لب
  • دستمال مرطوب
  • گوشی تلفن

معمولاَ کیف دستی عروس را از مدل های بدون بند انتخاب میکنند اما بد نیست که کیفتان یک بند زنجیری ظریف با خودش داشته باشد.

بهتر است کیف عروس با کفش عروس ست باشد، البته این یک مورد متغییر و بی اهمیت است چرا که معمولاَ دامن لباس عروس بلند است و مدل کفشتان دیده نمی‌شود، در عوض میتوانید کیف عروسیتان را با پارچه و یا گل های لباس ست کنید که جلوه لباستان بیشتر شود.

کیف دستی عروس

 

هماهنگی کیف دستی عروس با سبک عروسی

کیف عروسی شما باید با استایل عروسی شما همخوانی داشته باشد. برای مثال یک کیف با ساتن سفید و نگین های زیاد با یک عروسی بوهمی و یا عروسی های با تم طبیعت اصلاَ متناسب نیست، یا مثلا برای عروسی های ساحلی یک کیف مروارید دوزی شده انتخاب خوبی است.

کیف دستی عروس

چه زمانی برای خرید کیف دستی عروسی باید اقدام کرد؟

معمولا می‌تواند از فروشگاه های کیف و کفش فروشی می‌توانید همزمان با خرید کفشتان کیفتان را هم انتخاب کنید،بعضی از مزون های لباس عروس نیز کیف هایی که با پارچه های لباسشان متناسب باشند را دارند اما پیشنهاد ما این است که خرید کیفتان را برای وقتی بگذارید که تمام انتخاب های دیگرتان قطعی شده باشند، کسی چه می‌داند،شاید به خاطر سرویس جواهر پر نگینی که انتخاب کرده اید بهتر باشد که کیفتان کاملاَ ساده باشد و یا اصلاَ کیفی نداشته باشید تا توجه بیشتری به لباس و یا آرایش شما بشود.همچنین در خرید کیف دستی عروس مدلی را انتخاب کنید که بتوانید در جشن های دیگر نیز از آن استفاده کرد.

کیف دستی عروس

به نظر شما داشتن کیف دستی عروسی ضروری است یا نه؟چه پیشنهادهای جایگزینی برای این این مورد به ذهنتان میرسید؟برایمان بنویسید.

هرچیزی که باید در مورد "کیف و کفش عروس" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *