مدل کیک عروسی شیک
کیک و شیرینی

چه انتخاب کیک عروسی یکی از کوچکترین نگرانی شما باشد و چه فکر کنید که برای انتخاب یک مدل کیک عروسی شیک باید زمان و انرژی زیادی صرف شود، راهنمای کامل ما برای انتخاب یک کیک عروسی خوشمزه کار را برایتان آسان می‌کند.ما در آینه شمعدون قبلا در مورد اینکه “بهترین شیرینی عروسی کدام است” توضیح دادیم و این بار، پاسخ تمام سوال هایتان درمورد انتخاب یک مدل کیک عروسی شیک و خوشمزه را برایتان آماده کرده ایم.

 

برای انتخاب مدل کیک عروسی شیک عجله نکنید

شما باید کیکی انتخاب کنید که متناسب با لباس شما،استایل عروسی شما،استایل گل آرایی و منوی غذای عروسی شما باشد، بنابراین بهتر است انتخاب مدل کیک عروسی را موکول به زمانی کنید که تصمیتان در این موارد قطعی شده باشد.

مدل کیک عروسی شیک

 

قبل از انتخاب مدل کیک عروسی تعداد مهمان هایتان را نهایی کنید

تعداد مهمان هایتان را مشخص کنید و با مشاوره قناد و شیرینی‌پز مقدار کیکی که برای این تعداد لازم است را سفارش دهید.همچنین اگر تصمیم دارید یک مدل کیک چندطبقه سفارش بدهید حواستان به محدودیت فضا و یا ماشین حمل و نقلی که برای کیک در نظر گرفته اید باشد.

 

حواستان به انتخاب روکش کیک هم باشد

انتخاب بیشتر افراد برای روکش کیک عروسی یا خامه است و یا فوندانت، معمولاَ به نظر بیشتر افراد روکش خامه ای طعم و مزه ی بهتری نسبت به فوندانت دارد اما اگر از ظاهر یکدست فوندانت خوشتان می‌آید و یا پخت مدل کیک عروسی انتخابی شما تنها با فوندانت عملی است و همچنان نمی‌توانید از مزه ی خوب روکش خامه ای چشم پوشی کنید، می‌توانید سفارش بدهید که کیک عروسی‌تان یک روکش خامه ای زیر فوندانتش داشته باشد.در انتخاب رنگ روکش کیک هم باید سلیقه به خرج داد،درست است که انتخاب مدل کیک عروسی باید هماهنگ با سبک عروسی شما باشد اما سعی کنید از رنگ فوندانت یا خامه ای استفاده کنید که علاوه بر زیبایی اشتها‌ برانگیز نیز باشد.

مدل کیک عروسی شیک

هنگام انتخاب کیک عروسی آب و هوا را در نظر بگیرید

روکش های خامه ای روی کیک و یا تزیین های روی کیک که با شکلات و کره درست شده اند انتخاب خوبی برای فصل های تابستانی نیستند.

 

تزیین بالایی کیک عروسی را فراموش نکنید

استفاده از مجسمه های عروس و داماد یکی از معمول ترین انتخاب ها برای تزیین بالایی کیک است اما میتوانید از راه های دیگری استفاده کنید که طراحی کیکتان را متفاوت و مخصوص شما کند.استفاده از یک مجسمه ی قدیمی که در عروسی نزدیکانتان انتخاب شده یا طراحی نوشته هایی سفارشی ایده های جالبی است.

مدل کیک عروسی شیک

بعد از انتخاب مدل کیک عروسی واقع بین باشد

ممکن است که شما توانسته باشید یک مدل کیک عروسی شیک باب طبعتان پیدا کنید و قنادی که کیک عروسی شما را می‌پزد بسیار در کارش حرفه ای باشد اما همچنان باید توقعاتتان را کمی واقعی تر کنید؛ معمولاَ عکس هایی که در ژورنال‌ها و اینترنت می‌بینید با نورپردازی و در شرایط مخصوص گرفته شده اند و نباید توقع داشت که کیک عروسی شما دقیقا مشابه مدلی که تحویل شیرینی‌پزی داده اید بشود.

 

فراموش نکنید که کیک عروسی‌تان را بخورید!

معمولاً بیشتر عروس و داماد ها در بین هیاهوی بی‌پایان روز عروسی فرصت پیدا نمی‌کنند که کیک عروسی خودشان را بچشند.به قناد و یا یکی از افراد خانواده‌تان بسپرید که مقداری از کیکتان را نگه دارند تا روز بعد در آرامش از خوردن آن لذت ببرید.

هرچیزی که باید در مورد "کیک و شیرینی" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *