دسته گل عروس پاییزی
گل آرایی عروسی

اگر شما تصمیم گرفته اید در ماه‌های مهر یا آبان و آذر جشن عروسی‌تان را برگزار کنید و نگران این هستید که در فصل پاییز گزینه‌های زیادی برای گل‌آرایی جشن عروسی و یا دسته گل عروسی‌تان ندارید، خیالتان راحت باشد؛ گل‌های رز قرمز،ارغوانی،برگ‌های نارنجی،زبان در قفا و گل‌های داودی و تقریباَ هر نوع گلی که به رنگ‌های قرمز و نارنجی پاییزی می‌رویند می‌تواند در یک دسته گل عروس پاییزی زیبا و رویایی قرار بگیرند، و اگر شما هم از آن دسته از عروس‌هایی هستید که علاقه ای به معمولی بودن ندارید و دوست دارید در شب عروسی‌تان متفاوت و خاص باشید و یک دسته گل عروس خاص پاییزی در دست داشته باشید، باید حتماَ  این مدل‌های مد روز دسته گل‌های پاییزی را ببینید.

چه رنگ دسته گلی مناسب فصل پاییز است؟

کم پیش می‌آید که به عروسی توصیه کنیم که برای دسته گل‌ عروسی‌اش تنها از یک رنگ استفاده کند، بهتر است یک مجموعه رنگ انتخاب کنید و بر آن اساس گل‌های دسته گلتان را انتخاب کنیم، در ادامه تعدادی از رنگ‌هایی که مناسب یک دسته گل پاییزی عروس هستند را به شما معرفی می‌کنیم.

استفاده از رنگ آبی در دسته گل عروس پاییزی

رنگ آبی یکی از رنگ‌های سنت شکنانه در دسته‌گل‌های عروسی است، استفاده از رنگ‌هایی با تناژ سرد آبی با فصل پاییز هماهنگی دارد، همچنین می‌توانید تم عروسی‌تان را از میان طیف رنگ‌های آبی انتخاب کنید و برای لباس ساقدوش‌ها،نور پردازی سالن، روبان دور دسته گل و حتی کفش‌هایتان از رنگ آبی بهره بگیرید.

دسته گل عروس پاییزی

 

دسته گل عروس پاییزی

استفاده از رنگ ارغوانی

رنگ ارغوانی نیز یکی از زیبا ترین رنگ‌ها در پالت رنگ‌های پاییزی است که استفاده از آن در تم رنگ‌های عروسی تازگی خاصی دارد. اگر به رنگ ارغوانی علاقه دارید از این رنگ زیبا غافل نشوید.ترکیب رنگ‌های ارغوانی و نارنجی با یک رژ ارغوانی تیره شما را به یکی از خاص ترین عروس‌های سال تبدیل می‌کند.

استفاده از نارنجی‌های تیره و روشن

اینکه چه رنگی از طیف زیبای نارنجی استفاده کنید بسته به سلیقه و شخصیت شما دارد؛ رنگ‌های نارنجی تیره همراه با آبی‌های کمرنگ و رنگ‌های یاسی یک تم روستیک به عروسی شما می‌دهد، در صورتی که گلبهی و نارنجی‌های روشن‌تر با گل‌های لیمویی و رز‌های کرم رنگ برای یک عروسی کلاسیک و تابستانی جلوه بیشتری دارد.

دسته گل عروس پاییزی

 استفاده از رنگ قرمز

قرمز و نارنجی از رنگ‌های همیشگی فصل پاییز هستند، رز‌های قرمز به همراه برگ‌های سبز و گل‌های ارغوانی یک انتخاب ‍خاص و زیبا برای شماست.

دسته گل عروس پاییزی

 

دسته گل عروس پاییزی

چه گل‌هایی مناسب دسته گل پاییزی عروس هستند؟

قب‍ل‌تر برایتان از گل‌های مناسب دسته گل عروس برای هر فصل نوشته بودیم، حالا می‌خواهیم گل‌ها و بقیه عناصری که می‌توانید با آن‌های یک دسته گل عروس پاییزی خاص داشته باشید به شما نشان بدهیم.

استفاده از گل‌های کاکتوسی برای دسته گل پاییزی عروس

این نوع گل‌ها با رنگ‌های سبز کدر و طبیعت خشنشان می‌توانند نمایان‌گر فصل سردی باشند.می‌توانید از نمونه‌های پایین الهام بگیرید.

دسته گل عروس پاییزی

 

دسته گل عروس پاییزی

استفاده از بلوط،کاج و برگ‌های پهن نارنجی

چه‌چیزی بیشتر از برگ‌های چنار نارنجی نشان‌دهنده فصل پاییز است؟ می‌توانید این برگ‌ها را برای گل‌آرایی مراسم عروسی‌تان و یا تزیین سفره عقد و یا تزیین طاق‌های چوبی عروسی با این برگ‌ها ، یک عروسی روستیک خاص داشته باشید. استفاده از دو یا میوه درخت بلوط در دسته گل‌ عروس و یا دسته گل کوچک جیب داماد هم می‌تواند ایده‌ی جالبی باشد اگر علاقه دارید که یک دسته گل عروس خاص پاییزی داشته باشید. میوه درخت کاج هم نمایان‌گر فصل سرد باشد، اما بهتر است از این گل در عروسی‌های روستیک زمستانی استفاده بشود.

دسته گل عروس پاییزی

استفاده از گل‌های اسطوخودوس

خوشه‌های زیبای بنفش و یاسی اسطوخودوس در حاشیه دسته گل عروس می‌تواند پالت رنگی شما را کامل کند.

 

دسته گل عروس پاییزی

 

دسته گل عروس پاییزی

برگ‌های اکالیپتوس

به دلیل اینکه رنگ سبز مناسب دسته گل پاییزی عروس، باید از طیف سبز‌های کدر باشد، برگ‌های اکالیپتوس می‌توانند گزینه خوبی برای حاشیه دسته گل‌ عروس شما باشد.

شما عروس چه فصلی هستید؟  انتخاب‌های کلاسیک مثل رز را می‌پسندید و یا از ایده‌های خاص و بی‌همتا برای یک دسته گل عروس پاییزی خوشتان می‌آید؟

هرچیزی که باید در مورد "گل آرایی عروسی" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *