زیباترین تزیین تالار عروسی
تالار و باغ عروسی

شب جشن عروسی شما یکی از مهم ترین شب های زندگی شماست، بعد از چند ماه دوندگی و استرس برای هماهنگی های عروسی‌تان بالاخره جشنتان برگزار شده و همه ی خانواده و دوستان و آشنایانتان کنارتان هستند تا در شب بزرگتان همراهتان باشند. شب جشن عروسی نتیجه ی همه ی تلاش های شماست و مهم است که در آن شب سلیقه و ذوق و شوقی که برای جشنتان دارید را به خوبی به نمایش بگذارید. تالار عروسی زمینه ی برگزاری جشن شماست پس باید دقت کنید که راحتی مهمان های جشنتان را در نظر بگیرید و تالاری انتخاب کنید که زیبا و چشم نواز باشد. قبل تر در نوشته ای برایتان از نکات انتخاب تالار عروسی شیک و ارزان نوشته بودیم و حالا میخواهیم ایده هایی برای داشتن زیباترین تزیین تالار عروسی به شما بدهیم و مجلل ترین  تالارهای عروسی در جهان را با هم ببینیم. معمولاَ مدیریت تالار و خدمات دهنده تشریفات شما این مسئله را به عهده میگیرد اما می‌توانید از آنها بخواهید که برای شما تزیین های اختصاصی ترتیب بدهند و یا خودتان تغییراتی در دکور آنها ایجاد کنید، همچنین اگر میخواهید جشن عروسی‌تان را در باغ اختصاصی یا خانه ی یکی از اقوامتان برگزار کنید این ایده ها به شما کمک می‌کنند.

 

 مجلل ترین تالارهای عروسی حواسشان به سقف هست

یکی از ویژگی های یک تالار عروسی لوکس و زیبا داشتن سقف های بلند کار شده است، اگر تالار عروسی شما سقف ساده ای دارد می‌توانید از پارچه های بلند و تور های آویزان از لوستر و ستون ها کمک بگیرید تا ظاهری رویایی به تالار عروسی‌تان بدهید و مهمان ها را از شکوه و زیبایی عروسی‌تان شگفت زده کنید.

زیباترین تزیین تالار عروسی

رویایی ترین و زیباترین تزیین تالار عروسی : شمع آرایی

قبل تر  برایتان از انواع آینه و شمعدان های عقد و ایده هایی برای شمع آرایی عروسی نوشته بودیم ، برای تزیین محل برگزاری عروسی‌تان می‌توانید از شمع ها استفاده کنید. شمع آرایی تزیینی آسان و تقریبا ارزان قیمت است که میتوانید برا جشنتان در نظر بگیرید، از شمعدان های آویزی گرفته تا شمع های کوچک و شیکی که میتوانید روی میز مهمان هایتان قرار بدهید.

زیباترین تزیین تالار عروسی

 

علامت خوش آمد گویی

بعد از اینکه مهمان هایتان از ماشین هایشان پیاده شدند اولین چیزی که نظرشان را جلب میکند یک ورودی زیبا و شیک است، راه های زیادی برای تزیین ورودی تالار عروسی وجود دارد، از تابلوهای خوش آمد گویی که میتوانید خودتان در خانه آن ها را درست کنید گرفته تا گلدان های گل با پایه های بلند و شمعدان هایی که در مسیر قرار می‌گیرند و مهمان هایتان را به سمت سالن راهنمایی می‌کنند.

زیباترین تزیین تالار عروسی

مناسب ترین انتخاب :زیباترین تزیین تالار عروسی+راحتی مهمان ها

شما نباید فقط به ظاهر تالارتان توجه کنید، مهمان های شما قرار است چند ساعت با شما باشند و ممکن است خسته بشوند، سر و صدا اذیتشان بکند و … باید حواستان باشد که برای مهمان ها مشکلی بوجود نیاید، برای مثال بهتر است در بیرون از سالن پذیرایی نیز تعدادی صندلی یا مبل با تزیین ساده و شیک برای مهمان هایی که دوست دارند چند دقیقه ای از صداهای داخل سالن دور بشوند قرار بدهید. یا برای مثال برای مهمان هایی که بچه کوچک دارند فضایی قرار بدهید و اسباب بازی و وسایل نقاشی قرار بدهید که آن ها را سرگرم کند.

زیباترین تزیین تالار عروسی

ایده جالب و نو  برای تزیین تالار عروسی: داشتن پس زمینه عکاسی

یکی از ایده های مبتکرانه درست کردن و قرار دادن پس زمینه عکاسی برای عکس گرفتن مهمان هاست. اکثرا در عروسی ها از جایگاه عروسی برای عکس گرفتن استفاده می‌شود اما استفاده از یک پس زمینه عکاسی که مخصوص عروسی شما باشد چیزی است که مهمان هایتان هرگز آن را فراموش نمی‌کنند و در خاطرشان می‌ماند.

زیباترین تزیین تالار عروسی

به نظر شما چه ایده های دیگری برای زیباترین تزیین تالار عروسی  میتوان به کار برد؟ اصلا سبک مورد علاقه شما برای برگزاری عروسی کدام است؟ عروسی های رویایی و رمانتیک دوست دارید یا عروسی مجلل و لوکس؟ ما در آینه شمعدون مشتاق خواندن نظرهای شما هستیم.

 

هرچیزی که باید در مورد "تالار و باغ عروسی" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *