لباس عروس آستین دار
لباس عروس

مدل لباس عروس آستین دار یکی از مدل‌ها است که هیچ‌وقت از مد نمی‌افتد و کهنه نمی‌شود و با مدل‌های متنوع و مختلفی که دارد تقریباَ هر عروسی با هر سلیقه می‌تواند لباس عروس رویایی خودش را از بین مدل‌های آستین دار انتخاب کند. خیلی از عروس‌ها به دلایل مختلف لباس عروس‌ آستین بلند را به لباس کلته ترجیح می‌دهند، مثلاَ اگر عروسی مشکل پوستی داشت و یا فقط دوست داشت لباس عروس پوشیده به تن کند می‌تواند از لباس ‌های آستین بلند و یا لباس عروس آستین سه ربع انتخاب کند و یا اگر مجذوب لباس‌های رومانتیک و رویایی شده بود می‌تواند از مدل‌های شانه افتاده استفاده کند. اگر می‌خواهید بدانید کدام مدل لباس عروس آستین دار با کدام اندام و کدام سبک عروسی و آرایش عروس هماهنگ است، بقیه نوشته را حتماَ بخوانید.

 

مدل لباس عروس با یقه دلبری و شانه‌افتاده

 

این مدل آستین لباس عروس مناسب عروس‌هایی است که می‌خواهند ظاهری پرنسسی و جذاب داشته باشند، و تنها ایرادی که به این مدل وارد است این است که حرکت آزادانه دست‌ها را از عروس میگیرد‍، بنابراین ممکن است نتوانید به راحتیبرقصید و دست‌هایتان را بالا ببرید.

لباس عروس آستین دار

 

لباس عروس آستین دار

 

 

لباس عروس آستین کلوش و کوتاه

این مدل آستین‌ها تا بالای آرنج ادامه دارد و به حالتی رها و آزاد روی بازوها رها می‌شود، این آستین استایلی ساده و رویایی به عروس می‌دهد و می‌تواند مناسب مدل لباس فرمالیته باشد و به این دلیل که خط پایانی آستین‌ها در راستای شکم و سینه قرار می‌گیرد، افراد را چاق‌تر نشان میدهد و مناسب عروس‌های لاغر است.

لباس عروس آستین دار

 

لباس عروس آستین دار

 

 

 

مدل لباس عروس آستین بلند کلوش

این مدل آستین لباس عروس یکی از مدل‌های کلاسیک اروپایی و معروف به bell sleeveاست، مثل مدل قبلی این لباس‌ بیشتر مناسب عروسی فرمالیته است، تا عروسی‌های مجلل و فاخر. بهتر است عروس‌های قد کوتاه و کوچک اندام این لباس را نپوشند، چرا که ممکن است بین حجم زیاد پارچه‌ها و چین و دنباله آستین‌های‌شان کمتر به چشم بیایند.

 

لباس عروس آستین دار

 

لباس عروس آستین دار

 

آستین کاپ

این مدل آستین مناسب عروس‌هایی است که مدلهای یقه دلبری و شانه افتاده را دوست دارند اما با سختی رقصیدن و جنب و جوش درآن کنار نیامده‌اند، با یک آستین کوچک شنل مانند، ظاهری پوشیده و معصومانه دارند.

 

 

لباس عروس آستین دار

 

لباس عروس آستین دار

 

لباس عروس دانتل آستین دار

لباس عروس دانتل آستین دار عروس‌هایی است که می‌خواهند لباس عروس پوشیده داشته باشند اما در عین حال از جذابیت‌شان کم نشود، حالت ملایم و معصومانه این لباس عروس مناسب هر عروس با هر اندامی است و از محبوب ترین انتخاب‌ها برای عروس خانم‌هاست. با توجه به اینکه لباس عروس دانتل معمولاً گران‌تر از بقیه پارچه‌هاست می‌توانید از مدل لباس عروس گیپور آستین‌دار انتخاب کنید. البته حواستان به مرغوبیت پارچه باشد تا هم لباس‌تان زیباتر به نظر بیاید و هم پارچه پوستتان را اذیت نکند.

 

لباس عروس آستین دار

 

لباس عروس آستین دار

 

مدل لباس عروس آستین دار با مچ

این نوع آستین یکی از مدل‌های قدیمی و یادگار دوران رنسانس و کلیسا است اما به تازگی دوباره بین عروس‌ها محبوب شده است، اگر عاشق لباس عروس پوشیده خاص و جدید هستید می‌توانید از این مدل انتخاب کنید.

 

لباس عروس آستین دار

 

 

لباس عروس آستین دار

شما لباس عروس دکلته را ترجیح می‌دهید یا مدل‌ لباس عروس آستین دار؟ به نظر شما کدام یک از مدل‌های بالا زیبا ترند؟ ما در آینه شمعدون مشتاق خواندن حرف‌های شما هستیم.

هرچیزی که باید در مورد "لباس عروس" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *