عکاسی فرمالیته عروسی
عکاسی و فیلم برداری

 

چند سالی است که عکاسی فرمالیته عروسی بین عروس و داماد ها رایج شده، اما اینکه اصلاَ عکاسی فرمالیته چیست و چه اصولی دارد و مدل لباس عروس فرمالیته چه قوانینی دارد و آرایش روز فرمالیته چه تفاوتی با آرایش روز عروسی دارد از چیزهایی است که هنوز خیلی‌ها به آن واقف نیستند، بنابراین تصمیم گرفتیم قبل از اینکه گزینه عکاسی فرمالیته عروسی را از برنامه‌هایتان حذف کنید و یا انتخاب‌هایی کنید که بعدتر از آن‌ها پشیمان بشوید، همه راهنمایی که ممکن است به آن نیاز پیدا کنید را برایتان شرح بدهیم. همچنین اگر نمی‌دانید چطور باید یک آتلیه عکاسی خوب انتخاب کرد پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را بخوانید.

عکاسی فرمالیته چیست؟

عکاسی فرمالیته تقریباَ شبیه‌سازی روز عروسی شماست، بدون قسمت‌های اضافه آن! در روز عروسی چه چیزی از همه مهم‌تر است؟ مشخصاَ عشق عروس  و داماد به یکدیگر؛ بنابراین در روز فرمالیته عروسی شما لباس عروس می‌پوشید، آرایش می‌کنید و با همسرتان در مقابل دوربین قرار می‌گیرید، می‌توانید تا دلتان می‌خواهد عکس‌های دو نفره با ژست‌های دلخواه بگیرید، برقصید و بدون هیچ مزاحمی عکس بگیرید. علاوه بر این موارد ۵ دلیل زیر را بخوانید تا از عکاسی فرمالیته مطمئن شوید.

عکاسی فرمالیته عروسی

می‌توانید دو بار عروس شوید!

آرزوی بیشتر دختر‌ها عروس شدن است و معمولاَ هر کس در طول زندگی‌اش فقط یک بار ازدواج میکند اما با برگزاری فرمالیته عروسی می‌توانید دو بار لباس عروس بپوشید، دو بار آرایش کنید و مطمئن شوید که روز عروسی‌تان هم زیبا و بی‌نقص می‌شوید. می‌توانید لباس فرمالیته عروسی‌تان را متفاوت از لباس روز جشن عروسی‌تان انتخاب کنید، و یا  با توجه به اینکه انتخاب مدل موی باز برای جشن عروسی مناسب نیست، برای عکاسی فرمالیته‌تان مدل موی باز عروس انتخاب کنید.

عکاسی فرمالیته عروسی

وقت بیشتری دارید

بدون فرمالیته معمولاَ عروس‌ها باید ساعت پنج یا شش صبح به آرایشگاه بروند تا ساعت یازده آماده بشوند و بعد برای عکاسی و فیلم برداری عروسی بروند، اما با فرمالیته با توجه به اینکه بیشتر عکس‌هایتان را از قبل گرفته‌اید می‌توانید دیرتر از خواب بیدار شوید و با حوصله و آرامش روز عروسی‌تان را بگذرانید.

مشکلات را پیش بینی می‌کنید

وقتی عکاسی فرمالیته داشته باشید می‌توانید حدس بزنید که در روز عروسی چه مشکلاتی ممکن است پیش بیاید و برای آن‌ها آماده شوید. مثلاَ اگر در روز عروسی فرمالیته گرمای بیش از حد لباس‌تان اذیت کرد می‌توانید از پارچه‌های زیرین آن کم کنید و یا اگر در آرایش‌تان مشکلی پیش بیاید می‌توانید برای جشن عروسی‌تان یک آرایشگاه دیگر پیدا کنید.

عکاسی فرمالیته عروسی

جای خلاقیت بیشتری دارید

می‌توانید برای عکاسی فرمالیته‌ عروسی مکان‌های مختلفی برای عکاسی انتخاب کنید، از گزینه‌های دیگری که برای لوکیشن  فرمالیته عروسی می‌توانید در نظر بگیرید سفر به شهرهای مختلف است، برای مثال می‌توانید عکس ‌های عروسی‌تان را در کویر و یا جنگل  و یا در کنار دریا بیندازید. اگر بودجه‌ی کافی دارید می‌توانید سفر به کشورهای خارجی را نیز در نظر بگیرید.

عکاسی فرمالیته عروسی

فصل برگزاری عروسی‌تان را دوست ندارید؟

اگر فصل برگزاری مراسم عروسی‌تان را دوست ندارید و به دلایلی مجبور به انتخاب آن تاریخ شده اید می‌توانید عکاسی فرمالیته‌تان در فصلی که به آن علاقه دارید برگزار کنید که از عکس‌های عروسی‌تان خاطره خوبی داشته باشید.

عکاسی فرمالیته عروسی

گذشته از همه این‌ها عکاسی فرمالیته یک گزینه اختیاری است و نیازی نیست که حتماَ در برنامه‌هایتان عکاسی فرمالیته را داشته باشید، بودجه‌تان را بررسی کنید و با توجه به سلیقه خودتان و همسرتان انتخاب کنید. هیچ باید و نبایدی در برگزاری مراسم عروسی وجود ندارد و مهم خوشحالی و عشق شما و همسرتان به یکدیگر است، ما نیز در آینه شمعدون سعی می‌کنیم برای شما جایگزین‌هایی که برای عکاسی فرمالیته می‌توانید انتخاب کنید را برایتان شرح بدهیم. نظر شما درمورد عکاسی فرمالیته چیست؟

هرچیزی که باید در مورد "عکاسی و فیلم برداری" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *