بهترین آتلیه عکاسی عروسی
عکاسی و فیلم برداری

 

عکس‌های عروسی از معدود چیزهایی هستند که تا سالها می‌مانند و خاطره شب زیبایتان را برای شما زنده می‌کنند بنابراین بسیاز مهم است که برای انتخاب بهترین آتلیه عکاسی عروسی وقت بگذارید و پرس و جو کنید. شاید خیلی ها تصور کنند هزینه‌ی آتلیه عکاسی عروس و داماد گزاف و بی‌فایده است و بهتر است به جای انتخاب بهترین آتلیه عکاسی عروسی از دوستانی که دوربین دارند تقاضا کنند که کار عکاسی را انجام دهند. اما این تصمیم‌ها در اکثر موارد برای عروسی و داماد پشیمانی می‌آورد و  بهتر است به جای حذف آتلیه عکاسی عروس و داماد دنبال آتلیه عکاسی عروسی با قیمت مناسب بگردید. در این میان چند راهکار برای صرفه‌جویی و پیدا کردن آتلیه عکاسی عروسی ارزان وجود دارد که ما تصمیم گرفتیم آن‌ها را با شما در میان بگذاریم.

 

بهترین آتلیه عکاسی عروسی

در بهترین آتلیه عکاسی عروسی پکیجی انتخاب کنید که با بودجه‌تان هم‌خوانی داشته باشد

پیش از استخدام عکاس و یافتن آتلیه عکاسی با قیمت مناسب فهرستی از مدل‌ها و عکس‌های موردعلاقه‌ی خود پیدا کنید. در این صورت می‌توانید حین استخدام عکاس از آتلیه عکاسی عروس و داماد دقیقا همان چیزی را که می‌خواهید انتخاب کنید و برای همان پول بپردازید. در این صورت علاوه بر هزینه در وقت هم صرفه‌جویی می‌شود. یکی از بهترین راه‌های مشخص کردن اولویت‌های‌تان و یافتن آتلیه عکاسی ارزان صحبت کردن با دوستان تازه متاهل‌شده‌تان است. آن‌ها تازه این مرحله را تجربه کرده‌اند و اطلاعات دقیق و جامعی دارند و می‌توانند در پیدا کردن آتلیه عکاسی عروسی با قیمت مناسب کمک‌تان کنند.

 

برای داشتن آلبوم عجله نکنید

اگر داشتن آلبوم در پکیج عکاسی شما  وجود دارد که چه بهتر اما اگر بسته‌ی شما شامل آلبوم نیست و بودجه‌ی کافی ندارید برای داشتن آلبوم عجله نکنید. در وهله اول یک  آتلیه عکاسی عروسی با قیمت مناسب که عکس‌های حرفه‌ای تهیه کند را پیدا کند و چاپ کردن عکس‌ها را به زمانی دیگر مثلا سالگرد عروسی موکول کنید. البته درست کردن آلبوم در سالگرد به این معنی نیست که نمی‌توانید عکس‌ها را ببینید. آتلیه عکاسی عروس و داماد معمولا فایل دیجیتال عکس ها را در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید با فراغ بال عکس‌های مناسب را انتخاب کنید. همچنین نکات داشتن عکس‌های عروسی بی‌نقص را در این مطلب بخوانید.

آتلیه عکاسی عروسی با قیمت مناسب

آتلیه عکاسی عروسی ارزان در محله و شهر خودتان پیدا کنید

در یافتن بهترین آتلیه عکاسی عروسی مسافت در قیمت تاثیرگذار است. مسئله فقط آمدن عکاسان و فیلمبرداران نیست بلکه باید تجهیزات‌شان را نیز با خود بیاورند. بنابراین بهتر است به جای پیدا کردن بهترین آتلیه عکاسی عروسی که از شما دور است آتلیه عکاسی عروس و داماد نزدیک به خود پیدا کنید.

 

عقد و عروسی را هم‌زمان برگزار کنید

یکی از راه‌های صرفه‌جویی در هزینه‌های عروسی برگزاری هم‌زمان مراسم عقد و عروسی است. در سال‌های اخیر بیشتر افراد مراسم نامزدی و عروسی را جداگانه برگزار می‌کنند، اما برای صرفه‌جویی و پیدا کردن آتلیه عکاسی عروسی ارزان بهتر است هر دو مراسم را هم‌زمان برگزار کنید. عکاس آتلیه عکاسی عروس و داماد یک روز در اختیار شماست بنابراین بهتر است در همان روز تمام کارهای عکاسی را انجام دهید.

آتلیه عکاسی ارزان

از تمام مراسم عکاسی نکنید

یکی از راه‌های پیدا کردن آتلیه عکاسی عروسی ارزان کم کردن تعداد عکس‌ها و ساعات آفیش بودن است. معمولا عکاس آتلیه عکاسی عروس و داماد از ظهر تا شب عکاسی می‌کند که البته بخش زیادی از این ساعات هدر می‌رود و به حضور عکاس نیازی نیست. با کاهش ساعات حضور عکاس می‌توان در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرد. می‌توان عکاسی را در ساعات اولیه یا انتهایی عروسی انجام داد و بقیه ساعات عکاس را مرخص کرد.

 

عکاسی کنید اما فیلم برداری نکنید

یکی دیگر از راه‌های صرفه جویی در هزینه آتلیه عکاسی عروس و داماد این است که فقط هزینه عکس‌برداری از عروسی را بپردازید. تجهیزات فیلم برداری معمولاَ گران قیمت تر هستند و هزینه بیشتر برای شما دارند.

آتلیه عکاسی عروس و داماد

از عکاس مورد علاقه‌تان راهنمایی بخواهید

یکی از راه‌های یافتن بهترین آتلیه عکاسی عروسی درخواست راهنمایی و مشورت از عکاس موردعلاقه‌تان است که کارهایش را پسندیده‌اید اما نمی‌توانید با او همکاری کنید. عکاس‌ها می‌توانند شما را در پیدا کردن آتلیه عکاسی عروسی با قیمت مناسب راهنمایی کنند. آن‌ها با عکاسان بیشتری در ارتباط هستند و جامعه عکاسان را بهتر می‌شناسند. از طرفی ممکن است موارد درخواستی شما در آتلیه عکاسی عروسی ارزان پیدا شود که کیفیت بالایی هم دارد و شما آن آتلیه را نمی‌شناسید.

شاید در شرایط کنونی برگزاری مراسم ازدواج و هزینه‌های جانبی آن سر به فلک بکشد، اما ما در آینه شمعدون همراه شما هستیم تا این راه را برایتان آسان‌تر کنیم تا زندگی مشترک‌تان را با آسودگی و آرامش بیشتر شروع کنید. به نظر شما چه راه‌های دیگری برای صرفه جویی در هزینه‌های عروسی وجود دارد؟ برای ما بنویسید.

درحال ارسال
User Review
۴.۴ (۵ امتیاز)

هرچیزی که باید در مورد "عکاسی و فیلم برداری" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *