سرویس طلای عروس
طلا و جواهرات

تا به حال به این فکر کرده اید که گردنبند سرویس طلای عروس باید چه ویژگی داشته باشد؟ درست است که سرویس طلای عروس تنها برای یک شب پوشیده نمی‌شود و بهتر است موقع خریدن آن قابلیت استفاده از آن در موقعیت های مختلف هم فکر کنید اما اگر در خصوص مدل سرویس طلای خود شک دارید ما در آینه شمعدون نکاتی را برای انتخاب گردنبند و گوشواره و به طور کلی جواهرات متناسب با مدل یقه لباس عروستان برایتان نوشته ایم. به ما بگویید یقه لباس عروس‌تان چه مدلی است تا بگوییم کدام مدل زیورآلات برای شما بهتر است.

 

سرویس طلای عروس مناسب یقه لباس دکلته ساده

اگر یقه لباس عروسی شما دکلته ساده است تقریبا می‌توانید هر نوع گردنبند و گوشواره ای را انتخاب کنید، پیشنهاد ما برای گردنبند و گوشواره سرویس طلای عروس به شما گوشواره های بلند و گردنبندهای کوتاه دور گردنی است. مروارید هم میتواند انتخاب خوبی باشد اگر سبک های ساده تر و کلاسیک تر را می‌پسندید.

سرویس طلای عروس مناسب یقه دکلته دلبری

در این مدل نیز مثل مدل دکلته ساده انتخاب های زیادی دارید، اما باید حواستان باشد که با انتخاب زیورآلات نامناسب توجه بیننده را از صورتتان دور نکنید.گردنبندهای کوتاه دور گردنی و گوشواره ی بلند طراح دار انتخاب های مناسبی هستند.

سرویس طلای عروس مناسب یقه لباس قاشقی و یو شکل

یقه های قاشقی بیشتر از اکثر یقه ها حالت زنانه کلاسیک دارد بنابراین نباید  در این حالت با انتخاب مدل های بیش از حد شلوغ اغراق کنیم، بهترین انتخاب برای این نوع یقه ها یک گردنبند نازک کوچک و گوشواره های کوتاه است، اما برای کامل کردن استایل زنانه ی ملکه‌گونه تان بهتر است از یک تاج زیبا و تور استفاده کنید.

سرویس طلای عروس

سرویس طلای عروس مناسب با یقه هالتر

بهترین کار برای لباس هایی با یقه هالتر و پشت گردنی این است که اصلاَ گردن بند نپوشید، چرا که انداختن گردنبند روی یقه ای دور گردنتان را پوشیده ظاهر قشنگی ندارد. برای عروس هایی که لباسشان مدل یقه هالتر است گوشواره های بلند، دستبند و تاج بهتر است.

 

سرویس طلای عروس مناسب با یقه روی شانه افتاده

در لباس عروس هایی با یقه افتاده که یکی از رومانتیک ترین مدل لباس عروس است انتخاب هایتان برای مدل های گردنبند شلوغ و بزرگ  بسیار زیاد خواهد بود چرا که مقدار زیادی از پوست گردن و بدنتان بدون پوشش است، پس بهتر است از دور گردنی های بزرگ انتخاب کنید و گردنبند های کوچک را کنار بگذارید.

سرویس طلای عروس

بهتر است که مدل گردنبندتان را متناسب با یقه لباس و فرم صورتتان انتخاب کنید، در صورتیکه در انتخاب مدل یقه لباس عروستان هنوز شک دارید پیشنهاد ما این است که این نوشته را بخوانید. در نهایت این نکته را فراموش نکنید که مهم راحتی شماست، اگر با گردنبندهای بزرگ و سنگین راحت نیستید بهتر است همان مدل هایی را انتخاب کنید که ساده تر هستند و در عین حال به شما حس خاص و زیبایی می‌دهند. کدام مدل به نظر شما زیبا تر است؟نظرها و سوالات خودتان را برایمان بنویسید.

هرچیزی که باید در مورد "طلا و جواهرات" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *