مدل کفش عروس پاشنه بلند
کیف و کفش عروس

بعد از اینکه به دنیای مسحورکننده برگزاری جشن عروسی و انتخاب مدل لباس عروس و تالار عروسی شیک و… وارد شدید ممکن است از تنوع انتخاب هایی که پیش روی خود دارید وحشت کنید، حتی بعد از اینکه نکات اساسی ظاهر خود در روز عروسی را مشخص کردید باز هم مواردی باقی می‌مانند که شاید در ابتدا به نظر بی اهمیت می‌آیند اما درست انتخاب کردن تاثیر زیادی در روز عروسی شما دارد.یکی از این موارد تهیه کفش مناسب عروس است،اگر در بین مدل های مختلف کفش عروس انتخاب شما مدل کفش عروس پاشنه بلند است با آینه شمعدون در این نوشته همراه شوید تا هرچیزی که در خرید مدل کفش عروس پاشنه بلند لازم دارید را به شما بگوییم.

مدل کفش عروس پاشنه بلند

راحتی یا زیبایی؟

احتمالاَ فکر میکنید که اگر انتخاب شما مدل کفش عروس پاشنه بلند است باید دور راحتی را خط بکشید، اما این تفکر درست نیست. شما می‌توانید کفش پاشنه بلندی انتخاب کنید که در کنار زیبایی ظاهر بتوانید راحت با آن راه بروید و برقصید. یکی از فاکتورهایی که برای راحت بودن  کفش عروس پاشنه بلند باید در نظر داشته نرم بودن جنس چرم به کار رفته درآن است، حواستان باشد که چرم بدنه کفشتان از انعطاف پذیری مناسبی برخوردار باشد.

از دیگر راه هایی که میتواند پوشیدن کفش پاشنه بلند عروس را برای شما راحت تر کند استفاده از پد های کوچکی است که زیر پاشنه قرار می‌گیرند و کف پا را پر میکنند.

همچنین برای راحت تر بودن پاهایتان در روز عروسی نباید پوشیدن کفش عروسی‌تان را موکول به روز عروسی کنید،مدل های کفش پاشنه بلند عروس راحتی زیادی ندارند و پوشیدن آنها قبل از عروسی هم به نرم تر شدن کفشتان و هم به اینکه خودتان به کفشتان عادت کنید کمک می‌کند.

مدل کفش عروس پاشنه بلند

برای اینکه از کیفیت خوب کفش عروسی‌تان مطمئن باشید باید دقت کنید که نحوه اتصال پاشنه به بدنه کفش چگونه است، اگر پاشنه به بدنه دوخته شده بود مطمئن شوید که اتصال خوب و محکم است و همچنین اگر پاشنه کفش با چسب به بدنه چسبیده بود بررسی کنید که هیچ جای پاشنه بدون چسب نمانده باشد.

نکته ی دیگری که هنگام انتخاب مدل کفش عروس پاشنه بلند باید به آن توجه شود این است که خرید و امتحان کفش در فروشگاه ها را به انتهای روز موکول کنید تا بر اساس سایز پای واقعی‌تان کفش عروسی‌تان را بخرید.

انتخاب مدل کفش عروس پاشنه بلند متناسب با شما

این نکته را باید در نظر بگیرید که صرف اینکه تصمیم دارید کفشتان پاشنه بلند باشد دوای درد شما نیست،باید بررسی کنید که کدام سایز پاشنه متناسب قد شماست و بیشتر در ان احساس راحتی می‌کنید. اگر شما و همسرتان از نظر قدی اختلاف زیادی ندارید و دوست ندارید که از همسرتان بلند تر به نظر بیایید باید اندازه پاشنه را در نظر بگیرید. ترجیحاَ از فروشگاه های آنلاین فروش کفش استفاده نکنید مگر اینکه معتبر باشند و در صورت مناسب بودن کفش بتوانید آن را مرجوع کنید.

مدل کفش عروس پاشنه بلند

همچنین بعضی از مدل های کفش عروس پاشنه بلند وجود دارند که متناسب با فرم های مختلف پا هستند:

  • اگر ساق پای بزرگی دارید سعی کنید از مدل های کفش عروس پاشنه بلند که دور ساق پا پیچیده می‌شوند انتخاب نکنید چون ساق پای شما را بزرگتر نشان می‌دهند
  • اگر پاهای کوتاهی دارید و می‌خواهید پاهایتان بزرگتر نشان داده بشود می‌توانید لباس عروس خود را از مدل هایی انتخاب کنید که جلوی آن ها کوتاه تر از پشتشان است و به عنوان کفش عروس از کفش های نوک تیز انتخاب کنید.همچنین اگر ابهامی در زمینه لباس های متناسب با فرم بدنتان دارید پیشنهاد ما این است که این نوشته را بخوانید.

 

حتما یک جفت کفش جایگزین همراهتان داشته باشید

حتی اگر کفش انتخابی شما یک جفت کفش پاشنه تخت برای عروسی‌تان باشد باید یک جفت کفش اضافه با خودتان داشته باشید چرا که احتمال پاره شدن یا کثیف شدن کفشتان همیشه هست.هنگامیکه یک مدل کفش عروس پاشنه بلند انتخاب می‌کنید باید این را در نظر بگیرید که بعد از گذشت مدتی از پوشیدن کفش پاهایتان درد می‌گیرد، در این حالت پوشیدن یک کفش پاشنه تخت کمکی به شما نخواهد کرد،باید کفشی همراهتان داشته باشید که بدنه ی سفتی نداشته باشد و کفی آن به گونه ای باشد که پای شما را به کلی در بر بگیرد،وگرنه درد پای شما ادامه خواهد داشت.

مدل کفش عروس پاشنه بلند

به نظر شما علاوه بر این نکات چه چیزهای دیگری در انتخاب و خرید مدل کفش عروس پاشنه بلند مورد توجه قرار بگیرد؟آیا روشی می‌شناسید که به وسیله آن بتوانیم کیفیت ساخت کفش را تشخیص دهیم؟ما مشتاق شنیدن نظر و تجربیات شما هستیم.

هرچیزی که باید در مورد "کیف و کفش عروس" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *