تشریفات عروسی خوب
تشریفات

شما برای برگزاری مراسم عروسی خود ماه ها زمان می‌گذارید و تلاش زیادی می‌کنید تا در روز عروسی، همه چیز همان طوری که دوست دارید پیش برود. اما مهمان های شما تنها همان یک روز را می‌بینند و مهمترین چیزی که باعث می‌شود مراسم عروسی شما شیک و مجلل باشد، انتخاب یک تشریفات عروسی خوب است.

در اینجا ویژگی های یک تشریفات عروسی خوب را برایتان می‌نویسیم تا تمام نکاتی که ممکن است از دیدتان پنهان بماند را به شما یادآوری کنیم.

 

تشریفات عروسی خوب، به تزیینات تالار توجه زیادی دارد

اگر می‌خواهید مراسم عروسی شما شیک و مجلل باشد و مهمان هایتان فردای عروسی در مورد با شکوه بودن جشنتان صحبت کنند، باید به تزیین و دکوراسیون تالار یا باغ عروسی خود توجه ویژه ای داشته باشید. در بیشتر مراسم های عروسی، تنها مقداری گل برای جایگاه عروس و داماد استفاده می‌شود، اما اگر می‌خواهید مراسم شما از سایر جشن ها با شکوه تر باشد، مقالات ما در مورد گل آرایی مراسم عروسی را بخوانید و از تشریفات عروسی خود بخواهید تا علاوه بر گل آرایی جایگاه عروس و داماد از شمع، بادکنک، و تزیینات دیگر هم برای دکوراسیون تالار استفاده کند.

 

گل ارایی جایگاه عروس داماد

تشریفات عروسی خوب، میداند جایگاه ورود مهم است

یک موسسه تشریفات عروسی خوب، توجه زیادی ورودی باغ و تالار می‌کند. زیرا این قسمت اولین چیزی است که مهمان هایتان از مرسم شما می‌بینند و به راحتی می‌توانید آنها را تحت تاثیر قرار دهید. در صورتی تالار انتخابی شما پارکینگ اختصاصی دارد ولی از فضای ورودی فاصله دارد، یک نفر باید به مهمان ها خوش آمد بگوید و ماشین آنها را به سمت پارکینگ هدایت کند.

گل آرایی ورودی تالار هم تاثیر زیادی در چشمگیر کردن مراسم شما دارد. از تشریفات عروسی خود بخواهید تا طاقی از گل یا بادکنک آماده کند و مهمان های شما از درون آن وارد تالار شوند. جدای آن می‌توانید از یک استند ایستاده استفاده کنید و روی آن یک دفتر شیک قرار دهید تا مهمان ها برایتان آرزوی خوشبختی کنند و آن را به عنوان یادگاری روز عروسی تان برای همیشه نگه دارید.

 

آهنگ رقص عروس داماد

تشریفات عروسی خوب سلیقه موسیقی شما را میداند

مهمان های شما به گروه موسیقی و موزیک هایی که در روز عروسی پخش می‌کنید، توجه زیادی می‌کنند. باید مطمئن شوید که تشریفات عروسی شما یک گروه موسیقی خوب برای شما فراهم می‌کند و آهنگ هایی که متناسب با سلیقه‌ی شماست را برایتان انتخاب می‌کند. اگر سبک موسیقی خاصی را دوست دارید و یا اگر نمیخواهید بعضی از آهنگ هایی که در همه‌ی عروسی ها پخش می‌شود برای مراسم شما پخش شود، حتما این موضوع را با تشریفات عروسی خود در میان بگذارید.

علاوه بر آن لیستی از آهنگ هایی که دوست دارید برایتان اجرا شود را در اختیار آنها قرار دهید و در مورد آهنگ رقص دو نفره‌ی عروس و داماد هم حتما با آنها مشورت کنید که از پس اجرای زنده‌ی آن بر می‌آیند یا بهتر است که از آهنگ ضبط شده استفاده کنید.

 

تشریفات عروسی

تشریفات عروسی خوب، خوب پذیرایی می‌کند

نحوه‌ی پذیرایی از و سرو میوه و شیرینی، تا مدت ها در ذهن مهمان های شما می‌ماند. تشریفات عروسی خوب، هم به ظاهر و نحوه‌ی برخورد مهمانداران توجه ویژه ای دارد، هم به نحوه‌ی سرو میوه و شیرینی ها. تشریفات شما باید مطمئن شود به ازای تمام مهمان هایتان، نیرو کافی و کارآمد وجود دارد و بلافاصله پس از اینکه خوراکی های روی میز تمام شد، آن را دوباره با میوه و شیرینی جدید پر کنند. در ضمن برای انتخاب بهترین شیرینی عروسی این مقاله را از دست ندهید

 

تشریفات عروسی خوب، مراسم را با یک شام خوب تمام می‌کند

وعده‌ی شام، آخرین و مهمترین بخش عروسی شماست. کیفیت و دیزاین غذا مهم است و همه به آن نگاه می‌کنند، به خصوص افراد مسن تر فامیل که به آهنگ ها و دکوراسیون سالن زیاد دقت نمی‌کنند. اما نکات کوچک دیگری هم هستند که باعث می‌شود عروسی شما به یاد ماندنی و خاطره انگیز باشد.

یکی از این موارد، سرو به موقع غذا است. مطمئن شوید موسسه تشریفات عروسی شما غذا را به موقع آماده کند. برای اینکه خیالتان از بابت تعداد غذا ها هم راحت باشد، یک نفر را به عنوان نماینده خودتان به تشریفات معرفی کنید تا بر شمارش غذاها نظارت کند. فراموش نکنید که برای برگرداندن غذای اضافه، ظرف بزرگ هم به تشریفات تحویل دهید و در آخر یک نفر را مسئول انتقال آن به خانه بکنید.

 

تقریبا مهم ترین ویژگی های تشریفات عروسی خوب را گفتیم و با رعایت این نکات می‌توانید خیالتان را از بابت برگزاری شیک و مجلل مراسم عروس‌تان رعایت کنید. مقالات بعدی ما را هم دنبال کنید تا چیزی از قلم نیفتد.

هرچیزی که باید در مورد "تشریفات" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *