تزیین ماشین عروس جدید
ماشین عروس

اولین سواری با ماشینتان به عنوان تازه عروس و داماد یکی از هیجان انگیزترین لحظه‌های شماست. اینکه خودتان ماشین عروسی‌تان را تزیین کنید می‌تواند لحظات شیرینی را برای شما رقم بزند، به همین علت ما می‌خواهیم با شما ایده‌های خوب‌مان را برای تزیین ماشین عروس جدید و شیک در میان بگذاریم. دقایقی که در  ماشین عروس هستید، یکی از تنها فرصت هاییست که شما با همسرتان به تنهایی و بدون هیچ وقفه ایی  در روز مخصوصتان دارید، پس بهتر است این لحظات را خاص‌تر کنید.

شما عموماَ تزیین  ماشین عروس  را به گل‌فروشی‌ها  و در بعضی موارد به تشریفات و برنامه‌ریز عروسی‌تان می‌سپارید. اما باید بدانید که تزیین ماشین عروس می‌تواند کاری آسان و لذت‌بخش باشد، اگر هیچ ایده و تجربه‌ای ندارید، نگران نباشید،  با آینه شمعدون در آموزش تزیین ماشین عروس جدید همراه باشید تا از ایده‌های ما الهام بگیرید. 

دسته گل هلالی

می‌توانید از دسته برگ به هم پیچیده شده، یا ریسه‌های آماده و یا حتی از پیچک‌ها استفاده کنید و آن‌ها را بصورت یک نیم دایره به پشت ماشین‌تان بچسبانید و بعد در هر سر نیم دایره‌تان تعدادی گل تازه بیاوزید.

تزیین ماشین عروس جدید

نشانه‌های پارچه ایی

یک نشان قرمز کم رنگ با  یک ماشین آنتیک سفید که یک پارچه نوشت روی آن به تازه عروس و داماد بودنتان اشاره می‌کند به همراه ترکیب گل‌های زرد و قرمز یا هر رنگی که مورد علاقه‌ی شماست می‌تواند یک تزیین ساده و کم دردسر و کم خرچ باشد. می‌توانید نشانه پارچه‌ایتان را در کنار پلاک قرار بدهید و با تزیین پلاک ماشین عروس‌تان، یک ماشین ساده و زیبا داشته باشید.

تزیین ماشین عروس جدید

قوطی‌های حلبی

 قوطی‌های حلبی یکی از جزییات نمادین عروسی‌ها هستند، اگر می‌خواهید یک تم هالیوودی و غربی به عروسی‌تان بدهید می‌توانید از این ایده استفاده کنید، فقط مطمئن باشید از قوطی‌هایی که استفاده می‌کنید حتما خالی هستند، برچسب‌های روی آنها را جدا کنید و به سپر عقبی ماشین به وسیله طنابی که مطمئن هستید بعد از چند دقیقه رانندگی از ماشین جدا نمی‌شود، وصل کنید.

تزیین ماشین عروس جدید

تزیین ماشین عروس با تاج گل

یک تاج گل گرد، یک گزینه همیشه شیک برای تزیین ماشین عروس است.می‌توانید تاج گل‌تان را با چند ربان تزیین کنید. بسته به مقدار استفاده از ربان‌ها شما می‌توانید تمرکز کار کردن روی تاج گل  را کمتر یا بیشتر کنید تا زیبا و عاشقانه تر برای عروسی شما به نظر برسد.

تزیین ماشین عروس جدید

گل‌ و ربان‌های روشن

برای عروس و داماد هایی که تم رنگی سفید را  برای روز عروسی‌شان انتخاب کرده‌اند،در نظر گرفتن گل‌ها و ربان‌های روشن بسیار در زیباتر کردن تم شان کمک می‌کند. یک ماشین سفید با گل‌های قرمز،  نارنجی، صورتی و سفید همراه با ربان‌های گلبهی برای تزیین ماشین عروس یک تزیین ماشین عروس جدید و ساده است که می‌توانید از آن  استفاده کنید.

تزیین ماشین عروس جدید

هشتگ عروسی

برای عروس و دامادهای عاشق شبکه‌های اجتماعی این مورد بسیار جذاب و جالب است. برای عروسی‌تان هشتگی ایجاد کنید و با این هشتگ در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام عکس پست کنید  و برای تزیین ماشین عروسی تان نیز از این هشتگ استفاده کنید. سعی کنید که هشتگی که انتخاب می‌کنید منحصر به فرد برای شما باشد و از هشتگ‌های کلی و رایج استفاده نکنید تا خاطره سازی با این هشتگ داشته باشید.

بادکنک

استفاده از بادکنک‌ها را به شما به عنوان یک عنصر تکمیل کننده معرفی می‌کنیم. برای مثال با ترکیب دسته گل هلالی و نوار یراقی هلالی در بالا و پایین سپر و اضافه کردن بادکنک‌ها بین این دو عنصر تزیین می‌توانید ترکیب جالبی برای تزیین ماشین عروس به کار ببرید.

تزیین ماشین عروس جدید با استیکرهای مینیمال

اگر به نشانه های مینیمال علاقه دارید، می‌توانید با سفارش استیکرهای مخصوص خودتان ماشین‌تان را تزیین کنید و خیلی ساده و با استیکری روی ماشین بزنید “Just Married” و همه چیز را خیلی ساده نگه دارید.

اگر ایده‌های بالا به شما کمکی نکرد، نگران نباشید و راهنمای کامل آموزش تزیین ماشین عروس آینه شمعدون را بخوانید.شما ترجیح می‌دهید ماشین عروس‌تان را خودتان تزیین کنید و یا به تشریفات و گل‌فروشی بسپارید؟بیشتر مجذوب کدام‌یک از ایده‌های بالا شدید؟برایمان بنویسید.

هرچیزی که باید در مورد "ماشین عروس" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *