برنامه ریزی عروسی
برنامه ریزی عروسی

 برنامه ریزی کارهای عروسی یکی از مهمترین مسائلی است که باید برای برگزاری مراسمی آبرومند به آن دقت کنید. روز عروسی یکی از روزهای پر استرسی است که اگر بدون برنامه ریزی آن را پیش ببرید استرس و سر در گمی آنقدر شما را گیج خواهد کرد که هیچ چیزی از عروسی‌تان نمی‌فهمید. خرید لباس عروس،کفش،اجاره تالار عروسی و… این خرید ها و هماهنگی ها آنقدر زیاد هستند که همه ی عروس و داماد بلاخره یکی از این موارد را فراموش می‌کنند.

برنامه ریزی کارهای عروسی از موارد اساسی و ضروری است که باید در فرآیند برگزاری عروسی به آن توجه کنید، اکثر عروس ها هیچ توجهی به این نکته ی مهم ندارند اما بیایید با هم رو راست باشیم، برنامه ریزی عروسی استرس شما را کم تر می‌کند، وقتی استرس کمتری داشته باشید شب قبل از عروسی‌تان راحت تر می‌خوابید و پوست شاداب تری خواهید داشت و به طور کلی از عروسی‌تان لذت بیشتری می‌برید.

یکی از مواردی که باید در برنامه ریزی کارهای عروسی به آن توجه ویژه ای داشت وسایلی است که باید همراه عروس باشد.اگر  شما هم از آن دسته عروس هایی  باشید که فکر می‌کنند فقط باید دسته گلشان را همراهشان داشته باشند اشتباه فکر می‌کنید. وسایلی که آینه شمعدون در این اینفوگرافیک آماده کرده است، تقریبا تمام چیزهایی هستند که در روز عروسی‌تان لازمشان دارید. وسایلی مثل گچ سفید، نخ دندان، یا پول نقد شاید به نظر شما ضروری نباشند اما باید بدانید که روز عروسی یک روز ماجراجویانه و غیرقابل پیش‌بینی است و ممکن است هر اتفاقی در آن بیفتد.

به علاوه اینکه اکثر این موارد کم حجم و کم وزن هستند و داشتنشان برای شما ضرری ندارد.پس بهتر است روز قبل از عروسی این موارد را جمع کنید و در یک کیف کوچک بگذارید، کیفتان را در ماشین عروسی قرار بدهید و بعد که به آن نیاز پیدا کردید از یکی از افراد خانواده تان بخواهید آن را برایتان بیاورد. بعضی از این موارد را نیز می‌توانید در کیف عروسی‌‌تان همراهتان داشته باشید، همچنین اگر در انتخاب کیف عروسی‌تان مردد هستید پیشنهاد می‌کنیم این چند نکته برای انتخاب کیف دستی عروس را بخوانید.

برنامه ریزی کارهای عروسی

به نظر شما چه مواردی را از قلم انداخته ایم؟ شما  خاطره ای از  عروسی داشته اید که به خاطر بی توجهی به برنامه ریزی کارهای عروسی در آن مشکلاتی بوجود آمده؟ نظرات شما برای ما مهم هستند.

هرچیزی که باید در مورد "برنامه ریزی عروسی" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *