تزیین پلاک ماشین عروس
ماشین عروس

ماشین عروس و تزیین آن یکی از عواملی است که می‌تواند تاثیر زیادی بر زیبایی و خاص بودن فیلم عروسی‌تان بگذارد و با توجه به اینکه در ابتدای جشن اولین چیزی که عروس  و داماد در کنار آن دیده می‌شوند ماشین عروس است و بعد از تمام شدن جشن، مهمان‌ها عروس و داماد را بدرقه می‌کنند بهتر است که ماشین عروس‌تان زیبا و خاص باشد. یکی از مدل‌های تزیین جدید ماشین عروس به جای استفاده از گل، استفاده از پلاک و بنر‌ های فانتزی است و ما تصمیم گرفتیم مدل‌های مختلفی که می‌توانید برای تزیین پلاک ماشین عروس استفاده کنید را به شما آموزش بدهیم.

وسایل تزیین پلاک ماشین عروس

همانطور که قبل‌تر نوشته بودیم می‌توانید از هر وسیله‌ای که به بدنه‌ی ماشین شما آسیبی نزند استفاده کنید، چسب برای تزیین ماشین عروس چسب‌های پهن پنج سانتی هستند که چسبندگی خوبی دارند و رنگ ماشین‌تان را خراب نمی‌کنند و برای تزیین پلاک ماشین عروس تنها به کاغذ، رنگ، قیچی و چسب دارید!

مدل های پلاک ماشین عروس

مدل‌های مختلفی برای پلاک ماشین عروس وجود دارد، از بنر های just married  ساده تا پلاک‌های نقاشی شده با تصویر عروس و داماد فانتزی و یا پلاک‌های just married  با تاریخ جشن عروسی و ازدواج، بستگی به شما دارد که کدام یک از این مدل‌ها را انتخاب می‌کنید.

تزیین پلاک ماشین عروس

 

تزیین پلاک ماشین عروس تزیین پلاک ماشین عروس

 

همچنین اینکه از نمونه‌های از پیش آماده شده این پلاک‌ها با فونت‌های مختلف برای ماشین عروس‌تان استفاده کنید و یا خودتان با رنگ و قلم مو آن‌ها را بکشید و تزیین کنید باز هم بستگی به سلیقه شما و همسرتان دارد.

ما در آینه شمعدون برای آسان‌تر شدن کارتان نمونه‌های از پیش آماده شده این بنر ها را برایتان در اینجا قرار داده ایم که میتوانید بعد از دانلود کردنشان چاپشان کنید و با قیچی ببرید و با یک کاموای کنفی به هم وصلشان کنید و پشت ماشین‌تان آویزان کنید.

تزیین ماشین عروس با نوشته

برای این کار فایل‌های زیر را دانلود کنید و مثل شکل بالا آنها را بعد از پرینت کردن، در کنار هم قرار دهید.

تزیین پلاک ماشین عروس می‌تواند در کنار گل یا تور یا دیگر وسایل تزیین ماشین عروس به کار برود و بستگی به سلیقه‌ی شما دارد و به طور کلی آموزش تزیین ماشین عروس یکی از مواردی است که می‌توانید با یادگیری و به کار بردن کمی ذوق هنری ماشین‌تان را به‌ یاد ماندنی و خاص کنید.

هرچیزی که باید در مورد "ماشین عروس" بدانید!

مشاهده مطالب

نظرات کاربران

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *